reklama

Dell Mobile Connect pro iOS má řadu nových funkcí

Dell Mobile Connect pro iOS má řadu nových funkcí
2020-03-26T16:00:16+01:00
• 26. 3. 2020

Zdroj: GadgetMatch

Společnost Dell tento týden aktualizovala svou aplikaci Dell Mobile Connect pro iOS. Nový instalační balíček přinesl několik změn týkajících se funkcionalit, jež mají zajistit bezproblémovou integraci mezi iPhonem a Windows, včetně bezdrátového zrcadlení obrazovky. 

Dell Mobile Connect s novými funkcemi

Verze 3.0 aplikace Mobile Connect pro iOS umožňuje uživatelům ovládat svůj mobilní telefon pomocí dotykové obrazovky, klávesnice a myši svého počítače. To v praxi také umožňuje přetahovat soubory fotografií a videa mezi nimi. Kromě zrcadlení obrazovky aktualizace přináší i podporu systému Windows pro přijímání a provádění telefonních hovorů prostřednictvím handsfree, psaní textových zpráv, kontrolování oznámení, vyhledávání kontaktů a další. 

1 2048x1151x

Zdroj: Dell

Počítačová aplikace Mobile Connect má několik požadavků. Musíte mít k dispozici notebook značky Dell minimálně z roku 2018. Ten pak musí být vybaven Bluetooth a podporován. Mezi podporované notebooky patří XPS, Inspiron, Vostro, Alienware a G Series. Aplikace je samozřejmě ke stažení zdarma v App Storu.

„Od svého uvedení v lednu 2018 využilo Dell Mobile Connect více než jeden mil. uživatelů k uskutečnění 150 mil. telefonních hovorů či zaslání SMS. Nyní je na Microsoft Store dostupná nová verze tohoto programu pro integraci PC a mobilního telefonu. Ta přináší vlastnosti oznámené již dříve v rámci veletrhu CES 2020. Uživatelé mobilních telefonů se systémy Android a iOS tak mohou začít od této chvíle využívat nové funkce, mezi které patří:

  • Bezdrátový přenos souborů pro zařízení s iOS (iOS 11+)
  • Plné zrcadlení obrazovky ze zařízení s iOS (iOS 11+)
  • Zasílání MMS na telefonech se systémem Android (Android 6+)

Aktualizovaný systém je v současné době zpřístupňován vše uživatelům kompatibilních počítačů značky Dell, které zahrnují modelové řady XPS, Inspiron, Vostro, Alienware a G s funkcí Bluetooth vyrobené po lednu 2018.“

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim