reklama

Samsung Theme Park je nová aplikace pro vytváření vlastních témat

Samsung Theme Park je nová aplikace pro vytváření vlastních témat
2019-12-03T18:00:03+02:00
• 3. 12. 2019
3

Podle Tizen Help uvádí jihokorejská společnost Samsung na trh zbrusu novou aplikaci určenou pro vytváření témat na chytrých telefonech. Jedná se o aplikaci Samsung Theme Park, která vám umožní vytvořit si zcela vlastní téma pro váš mobilní telefon značky Samsung.

Samsung Theme Park změní vzhled operačního systému

Pomocí této aplikaci můžete vzhled operačního systému u svého telefonu velice rychle a snadno změnit. Vyberete hlavní obrázek, který chcete použít jako motiv, a poté můžete pro dané téma vybrat barvy či styly. Poté jednoduše nastavené téma uložíte a motiv použijete. Jak vše funguje v praxi, se můžete podívat na přiloženém screenshotu. 

Samsung Theme Park se nyní pomalu a jistě rozšiřuje na vybraná zařízení. Není však zcela jasné, jaká zařízení budou podporována. Na první pohled se zdá, že se bude jednat pouze o modely, které používají operační systém Android 10 s One UI 2.0 beta. To by mohlo znamenat, že aplikace bude dostupná na Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy S10 a Note9 a S9. 

Ovšem čtenáři na webu Tizen Help uvádějí, že je aplikace dostupná i na některých zařízeních se systémem Android 9 Pie. Budeme tedy muset ještě chvíli počkat na oficiální vydání, kdy zjistíme, jaké produkty budou skutečně podporovány. 

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Repre IPBox

26. 12. 2019, 9:20

Tematický park je součástí aplikace Good Lock, kterou stáhnete z korejského Galaxy Store. Součástí aplikace je spousta dalších vychytávek. Funguje na android 9 Galaxy S8.

Dominic Gujda

4. 12. 2019, 10:10

Tematicky park jede i na androidu 9 galaxy s10+ škoda jen že na téma je omezený počet barev

ze by konecne sance, jak se zbavit jednotych ramecku ikon, ktere prestaly byt v Andoridu 9 vypinatelne? To je asi moc optimisticka a nadejna predstava…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat