reklama

GitHub představil aplikaci pro iPhone a iPad

GitHub představil aplikaci pro iPhone a iPad
2019-11-15T17:19:34+01:00
• 16. 11. 2019

Patříte-li mezi vývojáře, slovo GitHub vám jistě není cizí. Pokud jen přece patříte mezi nováčky, GitHub je webová služba podporující vývoj softwaru za pomocí tzv. verzovacího nástroje Git. Jinými slovy pro vývojáře takřka nezbytná věc. A právě vývojáři, respektive uživatelé služby GitHub se nyní dočkali skvělé novinky.

GitHub konečně také na mobilních systémech

GitHub spustil svou novou mobilní aplikaci. V současné chvíli je k dispozici ve formě beta verze, přičemž stáhnout si jej můžete pouze na operační systém iOS a iPadOS. Na operační systém Android dorazí později. 

Prostřednictvím nové aplikace bude možné udělat spoustu věcí, které nevyžadují složité vývojové prostředí, jako je sdílení zpětné vazby při diskuzi o designu a prohlížení několika řádků kódu. Aplikace vám navíc umožní být neustále produktivní, i když budete mimo počítač. V praxi tak budete moci kontrolovat kód a slučovat změny přes mobilní telefon. GitHub se navíc bude přizpůsobovat různým velikostem displejů a nabídne také podporu tmavého režimu, jenž se bude aktivovat v závislosti na nastavení systému. 

Pokud máte zájem stát se součástí beta testování, můžete se zaregistrovat a zúčastnit se iOS TestFlight beta programu na webu GitHub. Máte-li telefon se systémem Android, můžete se také před spuštěním připojit k beta testování – později. 

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim