reklama

Dualschock 4 k vašemu Playstationu jen za 445 Kč sponzorovaný článek

Dualschock 4 k vašemu Playstationu jen za 445 Kč [sponzorovaný článek]
2019-10-05T14:04:33+01:00
• 5. 10. 2019

Cena ovladače k Playstationu 4 s názvem Dualshock 4 je v Česku nad hranicí 1 000 Kč, ovšem z TomTopu můžete tento ovladač získat již za 445 Kč. Ke koupi za tuto cenu není potřeba žádný slevový kód, stačí navštívit stránku prodejce a užít si poloviční cenu oproti koupi z České republiky.

Propracované ovládání od Sony

„Propracované analogové páčky zajistí přesnost, vestavěný reproduktor se postará o silnější prožitek ze hry a pohybové senzory vás vtáhnou přímo do středu válečného pole. Nechybí ani intuitivní dotykový panel. Vše budete mít pod kontrolou a držet pevně ve svých rukou,“ zní v popisu produktu od Sony.

Dualschock 4 nabízí 800 mAh baterii, nechybí ani 3,5 mm jack anebo podpora Apple TV. Ovladač od Sony lze používat jak bezdrátově, tak drátově pomocí USB. Ovladač Sony Dualschock nabízí i dotykový herní panel, který je uprostřed zařízení a slouží k například ke změně zbraní ve hře. Ovladač má i kameru, která sleduje vaši polohu při hraní. Dokonce je v ovladači zabudován i reproduktor.

Cena je u TomTopu pouhých 445 Kč a za tuto sníženou cenu zbývá jen 360 kusů. Pospěšte si, než se cena vrátí na původních 850 Kč.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim