reklama

Do Youtube aplikace zamíří profilové karty

Do Youtube aplikace zamíří profilové karty
2019-09-17T19:48:33+02:00
• 18. 9. 2019

Zdroj: Youtube

Youtube se čím dál více stává spíše sociální sítí zaměřenou kolem videí. Například se nabízí možnost tvorby příběhů (dočasný obsah podobný Stories na Instagramu) nebo běžných příspěvků, které se zobrazují v běžném přehledu. Zde je dokonce i možnost anket nebo sdílení animovaných obrázků. Sice jsou tyto funkce mnohdy uzamčeny pro Youtube kanály s větším počtem odběratelů, ale nic to nemění na faktu, že je Youtube čím dál více sociální sítí. Nyní se ale asi dočkáme jedné drobné vychytávky v podobě profilových karet.

Profilové karty na Youtube

I nyní můžete kliknout v aplikaci například na profilovou fotku u jakéhokoliv uživatele, ale budete přesunuti na konkrétní Youtube kanál. Samotný obsah může být zastaralý, případně již nemusí existovat. Zjistit trochu více informací o konkrétním účtu je tak trochu komplikované.

V tuto chvíli se ale testuji profilové karty. Po kliknutí na ikonu Youtube kanálu se tak zobrazí dialogové okno, kde lze vidět základní údaje, jako je počet odběratelů, jak dlouho existuje daný profil, kratší informace vložená majitelem Youtube kanálu a také možnost se přihlásit k odběru. Poměrně zajímavou vychytávkou je zobrazení poslední komentářů.

Právě rychlý přehled posledních komentářů může dát vědět, jestli se jedná o běžného uživatele, nebo se dotyčný zabývá trollováním, případně jestli nejsou všechny komentáře například nenávistného charakteru. Díky takového kartě může být jednodušší nahlédnout na to, s kým se aktuálně bavíte, případně kdo je asi tak na druhé straně. Samozřejmě nechybí možnost se podívat na samotný Youtube kanál přímo. Kdy se novinka objeví u všech, není zatím známo.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat