reklama

iPhone 2020 údajně bez výřezu v displeji a s designem iPhone 4

iPhone 2020 údajně bez výřezu v displeji a s designem iPhone 4
2019-09-30T06:59:51+02:00
• 30. 9. 2019

Na internetu se objevil zbrusu nový prototyp jednoho z budoucích iPhonů, jehož hlavní předností je 6,7palcový displej kompletně bez výřezu. Senzory TrueDepth pro Face ID jsou totiž umístěny v tenkém rámečku nad displejem. 

iPhone 2020 bez výřezu v displeji

O tento prototyp se postaral velice populární designér Ben Geskin. Ten vytvořil velice hrubý koncept pro vizualizaci příštího iPhonu, jenž Apple plánuje uvést v roce 2020. Nutno podotknout, že to není poprvé, co o takovém designu slýcháme.

O přípravě 6,7palcového iPhonu jsme se poprvé dozvěděli začátkem letošního roku. S touto informací původně přišel známý analytik Ming-Chi Kuo, jenž uvedl, že tento model dorazí na trh v průběhu příštího roku. Apple tak údajně v roce 2020 představí trio iPhonů v podobě 5,4, 6,1 a 6,7palcových úhlopříček. Všechny tyto kousky by měly disponovat OLED panely a podporou 5G sítí. Kuo kromě toho uvedl, že iPhone 2020 nabídne zbrusu nový design, ovšem k odstranění výřezu v displeji se nijak nevyjádřil.

Nedávno jsme vás také informovali o tom, že by nový model měl vycházet z designu iPhone 4, což naznačuje, že konstrukce telefonu může mít ploché hrany. 

„Předpokládáme, že nový design iPhone 2020 se velice významně změní. Telefon bude vybaven kovovým rámem, předním a zadním sklem, přičemž designově bude zařízení připomínat iPhone 4.“

Uvidíme tedy, jak celá situace okolo iPhonu 2020 dopadne. Jen přeci jsme stále daleko od představení nové generace. Na druhou stranu by nebylo vůbec špatné, kdyby budoucí generace skutečně designově vycházela z iPhone 4. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim