reklama

Honor Gamepad oficiálně představen na Gamescon 2019

Honor Gamepad oficiálně představen na Gamescon 2019
2019-08-23T07:00:27+01:00
• 23. 8. 2019
1

Letošní Gamescom 2019 se právě nyní koná v německém Kolíně nad Rýnem. A právě při této příležitosti se společnost Honor rozhodla představit svůj vlastní kompaktní gamepad. Nový gadget lze k mobilnímu telefonu připevnit nejen na levou, ale také pravou stranu. Kromě toho funguje jako ovladač, jenž se synchronizuje prostřednictvím technologie Bluetooth. K dispozici je mimo jiné 400mAh baterie. 

Honor Gamepad pro jakýkoli smartphone

Během herní konference společnost Honor oznámila, že 18 % jejích uživatelů se považuje za aktivní hráče mobilních her. To je pravděpodobně ten hlavní důvod, proč se společnost rozhodla představit nové speciální příslušenství pro velice specifické uživatele. Představený gamepad je kompatibilní s většinou dostupných her. 

Honor Gamepad je možné připojit k jakémukoli smartphonu, a to nejen k tomu, který vyrobila čínská společnost nebo její mateřská část Huawei. K dispozici je dokonce i nejmodernější konektor typu USB-C sloužící pro nabíjení gamepadu. Společnost Honor bohužel na konferenci neprozradila, kolik si bude za toto nové příslušenství účtovat. Na finální částku si tak budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

TECH&GA 2018

23. 8. 2019, 12:19
Android aplikace

Opravte si: Kolín nad Rýnem (ne jak píšete nad Ránem)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim