reklama

Google Pay získává tmavý režim

Google Pay získává tmavý režim
2019-08-25T11:30:40+01:00
• 25. 8. 2019
2

Google pokračuje v nasazování tmavého režimu u svých aplikací. Zatímco čekáme na Obchod Play, tak jsme se dočkali změny u jiné aplikace, Google Pay. Již nyní se začíná šířit aktualizace, která obsahuje tmavý režim. Bohužel Google není konzistentní a pravděpodobně nepotěší každého.

Google Pay v tmavém

Nový tmavý vzhled aplikace je k dispozici až ve verzi 2.96.264233179, ale někteří si možná povšimli, že samotné nasazování započalo již před několika měsíci. Konkrétně byla k dispozici první obrazovka při placení, která byla na některých zařízení tmavá. Google tentokrát nasadil spíše polotmavý režim, kde není použita kompletně černá barva, ale i tak by měl tento vzhled napomoci v úspoře energie a také nebude oslňovat.

Google Pay

Pokud se těšíte na nějakou možnost nastavení, zklameme vás. Tentokrát Google zakomponoval automatický přepínač mezi vzhledy, přičemž záleží, jak máte nastavený mobilní telefon. K aktivaci dojde, pokud manuálně nastavíte tmavý vzhled systému Androidu nebo dojde k zapnutí úspory energie, případně je aktivní noční režim.

Nový vzhled se tedy objevuje jen na zařízeních se systémy Android 9 nebo Android 10. Možná se ještě dočkáme nějakého dodatečného nastavení, ale zatím to tak nevypadá.

logo-app Google Pay: Pay with your phone and send cash Google Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomas Keller

25. 8. 2019, 22:41

No, v Tmavém Režimu a co si budem je Apple s iOS 13 nejdál :D

Petr Blažek

25. 8. 2019, 15:29

Ještě by to chtělo Gmail, Obchod Play a Chrome kdyby dostal stejný tmavý režim jako má samsung prohlížeč a budu spokojený :-) To vypalování očí, když večer dojde e-mail mi fakt vadí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim