reklama

WhatsApp pracuje na vlastní podobě emoji

WhatsApp pracuje na vlastní podobě emoji
2019-04-24T10:59:46+01:00
• 24. 4. 2019
1

Za velkým úspěchem služby WhatsApp může především také to, že se chytré telefony dostávají i na další trhy, především na ty rozvojové. Samozřejmě se na trhu nachází hned celá řada alternativ, ovšem veřejnost dokázal WhatsApp získat na svou stranou díky bezplatností, bezpečností a plnou podporou.

WhatsApp jednoznačně vládne mobilním kecálkům

Díky širokému přijetí mezi uživateli WhatsApp doslova kraluje všem mobilním kecálkům. Zajímavostí také je, že aplikace neustále roste – používá ji více a více uživatelů. To je mimo jiné hlavní důvod, proč se inženýři ve společnosti WhatsApp rozhodli přinést aktualizaci s pořádnou dávkou novinek. 

Nejnovější beta verze aplikace WhatsApp, která je k dispozici s označením 2.19.110, obashuje vylepšené uživatelské rozhraní Doodle. Právě nyní můžete v rámci Doodle UI využívat nové emoji, které se od ostatních zásadně liší. Vypadají nejen jinak, ale také se nachází v celém rozhraní WhatsApp.

Je zjevné, že se designéři inspirovali hlavně u operačního systému iOS, které nabízí poměrně vkusné emoji. K dispozici jsou ale také animované samolepky. Vlastně se jedná o stejný styl samolepek, jako se nachází například v aplikaci Facebook Messenger. Žádná z těchto novinek samozřejmě není plně k dispozici. Na rozšíření po celém světě si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. 

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

24. 4. 2019, 14:38
Android aplikace

Nespletli jste future a actual? Já už ty co vy označujete za future už dávno mám

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim