reklama

Cyklistická výbava iGPSPORT na Efox.com Sponzorovaný článek

Cyklistická výbava iGPSPORT na Efox.com [Sponzorovaný článek]
2019-04-23T06:00:53+02:00
• 23. 4. 2019

Pokud rádi jezdíte na kole, ať už pouze rekreačně nebo i profesionálně, určitě vás bude zajímat dnešní nabídka od internetového obchodu Efox. Ten si pro vás dnes připravil hned 3 různé cyklopočítače, a samozřejmě za velmi lákavou cenu.

iGPSPORT iGS20E

Jako první tu máme jednoduchý cyklopočítač iGS20E. Tento počítač disponuje pouze dvěma tlačítky, ovšem pro jeho funkce to bohatě stačí. Informace si přečtete snadno i za přímého slunečního světla díky LED displeji s proti oslňující vrstvou. Pokud rádi sportujete i za nepříznivého počasí, nemusíte se o počítač bát, jelikož disponuje certifikací IPX6.

Počítač vás dokáže velmi přesně a rychle (během cca minuty) zaměřit pomocí GPS, a jeho vnitřní paměť dokáže uchovat až 90 hodin vaší cyklistické aktivity. Tyto data si pak můžete pomocí micro-USB konektoru stáhnout do počítače či do své sportovní aplikace (formát podporuje například aplikace STRAVA). Počítač samotný pak na jedno nabití vydrží až 25 hodin provozu.

A to nejlepší? Všechny tyto funkce si můžete při svých výletech na kole užívat už za pouhých 49,99 dolarů (kolem 1 140 korun).

iGPSPORT iGS50E

Další na seznamu je o něco pokročilejší bratr předešlého modelu, a to iGS50E. Tento model už disponuje rozmanitějším ovládáním, a také větším displejem, na kterém si zobrazíte mnohem více informací o vašich cyklo toulkách. Stále se ovšem jedná o dobře čitelný LED displej. Dále nabídne lepší certifikát odolnosti, konkrétně IPX7.

Tento model vás také dokáže téměř okamžitě zaměřit, a získává mnohem přesnější údaje o vaší trase a rychlosti. Potom se zde také dočkáte větší paměti a výdrže, kdy na jedno nabití vydrží model iGS50E až 40 hodin, a uchovat zvládne až 200 hodin záznamu. I tento záznam si můžete nahrát téměř kamkoliv.

A co vás tyto pokročilé funkce budou stát? Naštěstí díky eshopu Efox ne moc, protože tento model si můžete pořídit za pouhých 74,99 dolarů (kolem 1 710 korun).

iGPSPORT iGS618

Poslední v naší dnešní nabídce je model iGS618. Tento model už se může pyšnit řadou pokročilých vlastností, mezi ně patří například 2,2palcový barevný LED displej, díky kterému můžete mít na tomto cyklopočítači třeba navigaci. Stejně tak jako u předešlého modelu, i tento disponuje lepší odolností s certifikátem IPX7.

Co se dat a výdrže týče, tak tento model je mezi ostatními opravdu zvíře. Dokáže zaznamenat až 3000 hodin vašeho výkonu, a na jedno nabití vydrží i se svým náročným displejem až 22 hodin. Dále je také schopen zaznamenat krom trasy či rychlosti jízdy plno dalších poznatků, takže můžete svůj trénink optimalizovat ještě více. Díky lepšímu hardwaru je cyklopočítač také schopen se propojit s dalším příslušenstvím, jako je například měřic tepu či rychlostní senzor přímo na kole.

No a pokud vás tento nadupaný drobeček zaujal, tak si ho nyní můžete pořídit od eshopu Efox za pouhých 117,99 dolarů(kolem 2 700 korun).

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat