reklama

Neplaťe za iPhone více, než musíte – jak na to? sponzorovaný článek

Neplaťe za iPhone více, než musíte – jak na to? [sponzorovaný článek]
2019-03-01T22:25:13+01:00
• 28. 2. 2019
2

Určitě to znáte – pokukujete po nějakém tom iPhonu, ale pak se zastavíte v košíku. Jeden kousek krásného a nového iPhonu vás vyjde na pořádný balík a proto uvažujete, zda prodat ledvinu, nebo si najít další práci, abyste mohli poctivě splácet půjčku, který si na nový telefon vezmete. Nic z toho však není nutné.

iPhone s vysokou kvalitou za nízkou cenu

Stačí pouze nakupovat s rozumem. Ani takový symbol luxusu, jako je chytrý telefon iPhone, nemusí stát roční výplatu. Stačí pouze zabrousit do vod použitého zboží. Nebojte, nemusíte prohledávat aukční portály a doufat, že vám místo vysněného přístroje přijde pouze cihla či kámen, jak tomu mnohdy bývá.

V případě iPhonů totiž existují specializované e-shopy, které se zabývají prodejem iPhonů z druhé ruky. Například specialisté na použité iPhony LevneiPhony.cz  se starají o to, aby kousek, který si vyberete, splňoval ta nejpřísnější kritéria kvality, které kladou na všechny své prodávané telefony. U nich se nemůže stát, že se vám dostane do ruky šmejd – proškolení technici každý kus pečlivě kontrolují a podrobují testu, který se skládá z 50 bodů, ve kterých iPhone musí excelovat, jinak se vůbec nedostane do prodeje.

Rovněž není třeba mít obavy z reklamací či vrácení zboží. Na e-shopu platí možnost vrácení zboží do 21 dní bez udání důvodu, rovněž s reklamacemi není problém, neboť prodejce Levné iPhony drží záruku na každý telefon jeden rok. Pokud by se nějaký problém náhodou vyskytl, reklamace jsou řešeny zpravidla rychleji, než je zákonem stanovená lhůta jeden měsíc.

Má nákup použitého iPhonu nějakou nevýhodu? Prakticky žádnou a ušetříte téměř polovinu! Tak proč ještě nemáte váš vysněný telefon u vás doma? Navštivte prověřeného prodejce zánovních a použitých iPhonů LevneiPhony.cz a vyberte si ze široké nabídky. A ještě k tomu dostanete dárek a dopravu zdarma.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jaroslav Hronek

1. 3. 2019, 13:04

Proč ho nemáme doma? Protože není vysněný. To je jasný, ne?

Jan Bartl

1. 3. 2019, 9:31

Velmi zajímavé

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat