reklama

Je libo elegance? Chytré hodinky Kospet Hope jsou nyní ve slevě! sponzorovaný článek

Je libo elegance? Chytré hodinky Kospet Hope jsou nyní ve slevě! [sponzorovaný článek]
2018-12-18T09:01:43+02:00
• 18. 12. 2018
2

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem TomTop jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Kospet Hope.

Kopset přinesl zajímavý kompromis v podobě hodinek Kospet Hope, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Kospet Hope nyní pořídíte za pouhých 3 181 Kč.

Kospet Hope aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Kospet Hope disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Kospet v tomto případě implementoval broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Kospet Hope se připojují přes Bluetooth 4.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů! Za toto vše přitom zaplatíte cca 3 181 Kč.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

19. 12. 2018, 18:48

Pouhý tři tisíce??? Já jsem od tomtop koupil hodinky za 200,-bohužel nefunkční, a na tomtopu to nikoho nezajímalo, taky bych si určitě objednal za tři, strčte si ten tomtop někam,jste úplně to samý jako tomtop, nejdřív jste mi řekli že to není možné a pak už se nikdo neozval, takže nikdy více….

alois navratil

18. 12. 2018, 19:53

ne… tom top proste ne!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat