reklama

Vivo chystá model Y95

Vivo chystá model Y95
2018-11-12T11:39:00+00:00
• 12. 11. 2018
Thumbnail

Model Y93 oficiálně představený teprve před pár dny zanedlouho v zástupu doplní další telefon, který protentokrát ponese označení Y95. Společnost Vivo neubránila chystané zařízení před řadou jednoznačných úniků a k nim se již připojil i výpis zveřejněný ve známém benchmarku Geekbench. Čínský výrobce s největší pravděpodobností naváže na svého předchůdce, takže samotných změn bude jen minimum.

Ve znamení střední třídy

Přední část má disponovat 6,22palcovým Halo FullView displejem a ve výřezu zvaném Waterdrop naleznete 20megapixelovou kamerku na oblíbené selfie fotografie s technologií umělé inteligence. O hlavní výkon by se měl starat osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 1,96 GHz od firmy Qualcomm, 4GB operační paměť RAM a interní úložiště se základní kapacitou 64 GB. Výdrž bude mít pod kontrolou 4 030mAh baterie.

Uživatelským prostředím doprovodí systém Android ve verzi 8.1 Oreo, kterému samozřejmě přišijí vlastní rozhraní FunTouch OS. Uniklý snímek prodejního balení potvrzuje existenci černého provedení, ale to zřejmě doplní ještě další barevné kombinace. Úplným závěrem musíme doufat, že k oznámení ze strany výrobce dojde v nejbližších týdnech, kdy také zjistíme přesnou prodejní cenu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit