reklama

Facebook Messenger – brzy odstraníte odeslanou zprávu, má to ale háček

Facebook Messenger – brzy odstraníte odeslanou zprávu, má to ale háček
2018-11-07T15:06:38+00:00
• 7. 11. 2018
Thumbnail2

Komunikační služba Messenger od Facebooku patří mezi ty nejrozšířenější na světě a rozhodně nabízí zajímavé možnosti. V současnosti se čeká na kompletní nasazení nového vzhledu, ale již brzy se dočkáme poměrně užitečné funkce. Budeme moci smazat odeslanou zprávu v rámci konverzace.

Smažete zprávu z Facebook Messengeru, ale…

V tuto chvíli vám tato služba nabízí možnost smazání zprávy z konverzace, ale jedná se vlastně jen o odstranění textu, fotky nebo videa z vaší strany. Druhá strana má stále k dispozici svou kopii, takže výsledek je viditelný jen na vaší straně. Ostatně Facebook popisuje tuto funkci na oficiálních stránkách.

Můžete odstranit zprávy, konverzace a fotky z doručených zpráv. Nezapomeňte, že tím je neodstraníte z doručených zpráv svých přátel. Z doručené pošty přítele nelze odeslané nebo přijaté zprávy odstranit.

Na stránce aplikace Messenger v AppStoru společnosti Apple se ale uvádí, že se již brzy dočkáme možnosti odstranění zprávy na obou stranách. Pokud se tedy rozhodnete odstranit něco ze společné konverzace, tak k promazání dojde na obou stranách. Zde ale Facebook zakomponuje menší pojistku.

Smazání můžete učinit nejpozději do deseti minut po odeslání. Starší zprávy nebude možné odstranit tak, aby k nim neměla druhá strana přístup. V takovém případě bude platit výše uvedený stav. Zatím tedy víme, že se novinka chystá pro verzi s iOS, ale jestli se jí brzy dočkáme ve verzi pro Android, to zatím nevíme. Je i otázkou, jestli tato funkce bude dostupná ve webové verzi této komunikační služby.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vojtěch Jirák

7. 11. 2018, 16:25
Apple aplikace

Tak ať je to jako v aplikaci Whats App, kde jde zvolit smažání u sebe i volba smazání u všech.

Hakus von Tyros

7. 11. 2018, 15:25
Android aplikace

Ano. K tomu se ale současně hodí výraz …… . Profláklé a důvěry nehodné.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit