reklama

Touring Bird je nová aplikace pro cestování od Area 120

Touring Bird je nová aplikace pro cestování od Area 120
2018-09-11T08:53:45+01:00
• 11. 9. 2018

Google a jeho divize pro experimentální projekty Area 120 spustila novou webovou aplikaci, kterou ocení především cestovatelé. Nová aplikace totiž nabízí uživatelské zkušenosti a doporučuje oblíbené atrakce ve 20 městech po celém světě. 

Aplikace nese název Touring Bird a obsahuje celkově 25 000 oblíbených zajímavých míst po celém světě s informacemi pocházejícími od cestovních partnerů a také místních a cestovních odborníků. 

Touring Bird nabízí zajímavé funkce

Webová aplikace uživatelům umožňuje najít zajímavé možnosti, jako třeba místní atrakce, pěší výlety, kurzy, společenské stolování a další. Navíc je zde k dispozici filtrování, díky kterému si můžete zadat, zda chcete filtrovat výsledky podle ceny, času a délky. Jakmile se vám nějaké místo či atrakce bude líbit, můžete si pomocí Touring Bird domluvit rezervaci. 

Co si budeme povídat, mnoho destinací prozatím není k dispozici. Touring Bird využijete především ve chvíli, kdy budete cestovat například do Amsterdamu, Barcelony, Berlína, Bostonu, Chicaga, Las Vegas, Londýna, Los Angeles, Madridu, Miami, New Delhi, New York City, Orlanda, Paříže, Prahy, Říma, San Diega, San Francisca, Toronta a Washingtonu DC. 

Webová aplikace dokonce disponuje takzvaným bookmarking nástrojem, který vám umožní ukládat veškeré zajímavosti, jež následně najdete na snadno přístupném seznamu. 

Zdroj: ausdroid.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim