reklama

Essential nekončí, ale může být prodán

Essential nekončí, ale může být prodán
2018-06-01T15:30:55+02:00
• 1. 6. 2018

Společnost Essential Products Inc. v čele s Andy Rubinem je v poslední době čím dál více propírána v zahraničních médiích a její další plány momentálně nestojí na stabilních základech. Jediné mobilní zařízení s názvem Essential PH-1 bude mít za sebou první rok působení na mobilním trhu, přičemž prodejní čísla z něj nedělají absolutně žádný trhák. Podle nejnovějších informací výrobce stojí před několika důležitými kroky.

V nejhorším případě až prodej

Pokud dáme dohromady všechny dosavadní zprávy, tak dodnes bylo prodáno pouze okolo 150 000 telefonů a jde o hlavní důvod, proč druhá generace modelu prozatím nevznikne. Přestože doposud do vývoje produktů investovali přes 100 milionů dolarů. Nově na pořadu dne je chytrý doplněk do domácnosti s oficiálním uvedením až v příštím roce. Ovšem nyní spolupracují s bankami, aby mohli dále financovat chod firmy.

Součástí dohody má být i možný prodej, který by měl zprostředkovat najatý poradce z Credit Suisse Group AG. Jedním z potencionálních zájemců se může stát společnost Foxconn, která případně zakoupí všechny hardwarové produkty, patenty a také zaměstnance. Úplným závěrem Andy Rubin přes Twitter dodává, že nejsou uzavřenou společností a budou se soustředit na výhru než kňučení.

Zdroj: bloomberg.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat