reklama

Essential nekončí, ale může být prodán

Essential nekončí, ale může být prodán
2018-06-01T15:30:55+01:00
• 1. 6. 2018

Společnost Essential Products Inc. v čele s Andy Rubinem je v poslední době čím dál více propírána v zahraničních médiích a její další plány momentálně nestojí na stabilních základech. Jediné mobilní zařízení s názvem Essential PH-1 bude mít za sebou první rok působení na mobilním trhu, přičemž prodejní čísla z něj nedělají absolutně žádný trhák. Podle nejnovějších informací výrobce stojí před několika důležitými kroky.

V nejhorším případě až prodej

Pokud dáme dohromady všechny dosavadní zprávy, tak dodnes bylo prodáno pouze okolo 150 000 telefonů a jde o hlavní důvod, proč druhá generace modelu prozatím nevznikne. Přestože doposud do vývoje produktů investovali přes 100 milionů dolarů. Nově na pořadu dne je chytrý doplněk do domácnosti s oficiálním uvedením až v příštím roce. Ovšem nyní spolupracují s bankami, aby mohli dále financovat chod firmy.

Součástí dohody má být i možný prodej, který by měl zprostředkovat najatý poradce z Credit Suisse Group AG. Jedním z potencionálních zájemců se může stát společnost Foxconn, která případně zakoupí všechny hardwarové produkty, patenty a také zaměstnance. Úplným závěrem Andy Rubin přes Twitter dodává, že nejsou uzavřenou společností a budou se soustředit na výhru než kňučení.

Zdroj: bloomberg.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim