reklama

Představena bezdrátová sluchátka OnePlus Bullets Wireless

Představena bezdrátová sluchátka OnePlus Bullets Wireless
2018-05-16T19:18:08+01:00
ÔÇó 16. 5. 2018

Spole─Źnost Carl Pei dnes, tj. ve st┼Öedu 16. kv─Ťtna 2018, ozn├ímila p┼Ö├şchod dal┼í├şho produktu, kter├Ż se p┼Öi┼Öad├ş k vlajkov├ęmu modelu OnePlus 6. Jedn├í se o bezdr├ítov├í sluch├ítka OnePlus Bullets Wireless. Hlavn├ş l├íkadlem je bezdr├ítov├í konektivita.

Designov─Ť se v┼íak od konkuren─Źn├şch sluch├ítek p┼Ö├şli┼í neli┼í├ş. Baterie je samoz┼Öejm─Ť um├şst─Ťna na ┼í┼ł┼»rce sluch├ítek, p┼Öi─Źem┼ż n├şzkou v├íhu zajist├ş hlin├şkov├Ż materi├íl. D├şky sv├ęmu designu by nem─Ťla vypad├ívat z u┼í├ş. Celkov─Ť jsou sluch├ítka odoln├í v┼»─Źi n├íraz┼»m, opot┼Öeben├ş a de┼íti.┬á

Spole─Źnost sluch├ítka vybavila ÔÇ×magnetick├Żm ovl├íd├ín├şmÔÇť, d├şky kter├ęmu bude mo┼żn├ę p┼Ö├şslu┼íenstv├ş ihned vypnout t├şm, ┼że ┼ípunty spoj├şte. U┼żivatel n├ísledn─Ť u┼íet┼Ö├ş n─Ťjakou tu energii. Nav├şc, pokud sluch├ítka u┼żivatel nasad├ş do u┼í├ş, automaticky se spust├ş naposledy p┼Öehr├ívan├í hudba.┬á

OnePlus Bullets Wireless a hlavn├ş funkce

Nov├ę bezdr├ítov├ę p┼Ö├şslu┼íenstv├ş od OnePlus┬á je vybaveno funkc├ş aptX a tak├ę tzv. ÔÇ×energy tubeÔÇť, aby byl zvuk nasm─Ťrov├ín p┼Ö├şmo do u┼í├ş u┼żivatele a sluch├ítka umo┼ż┼łovala ─Źist─Ťj┼í├ş reprodukci. Jakmile u┼żivatel bude sluch├ítka nab├şjet alespo┼ł po dobu 10 minut, dos├íhne takov├ę v├Żdr┼że, kter├í zaru─Ź├ş 5 hodin poslechu. Dob├şjen├ş baterie pak umo┼żn├ş technologie USB-C.

OnePlus Bullets Wireless je kompatibiln├ş tak├ę s Google Asistentem, co┼ż je ale v dne┼ín├ş dob─Ť standardn├ş vybaven├ş ka┼żd├Żch bezdr├ítov├Żch sluch├ítek. Ve┼íker├ę poskytovan├ę funkce nov├Żch sluch├ítek jsou kompatibiln├ş s OnePlus 5 a nov─Ťj┼í├şmi modely.┬áK dost├ín├ş budou od 5. ─Źervna tohoto roku, a to za 69 eur, tj. 1 760 K─Ź.

Zdroje: 9to5google.com, androidbeat.com

reklama
reklama

Zden─Ťk Koutsk├Ż

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim