reklama

Shazam razantně aktualizuje uživatelské rozhraní své aplikace

Shazam razantně aktualizuje uživatelské rozhraní své aplikace
2018-02-15T07:30:39+01:00
• 15. 2. 2018

Společnost Shazam se rozhodla k poměrně razantnímu kroku, neboť došlo k aktualizaci její aplikace. Nový instalační balíček přináší upravené uživatelské rozhraní. Aktualizace je k dispozici teprve několik málo hodin a přináší mnoho novinek.

Apple kupuje Shazam, ale vše může zvrátit Evropská unie

Shazam aneb umělci v hlavní roli

Hlavní stránka je nyní doplněna o celý obraz vybraného interpreta, který nahrazuje dosavadní dlouhou a poměrně nudnou rolovací stránku. Celkově se vývojáři zbavili i vizuálního nepořádku. Nicméně, aktualizace ovlivňuje pouze bezplatnou verzi Shazamu.

Vlevo: starší verze 8.2.2. Vpravo: nová verze 8.3.1.

Jakmile otevřete vámi vybranou skladbu, kterou jste dříve vyhledávali, rozdíl bude oproti předchozí verzi zcela jasný. Místo toho, aby se vám zobrazilo několik nabídek v podobě Sdílení, Video, Texty a Skladby interpretů, se nyní dostanete na obraz celého umělce. Je to trochu divné, že se zrovna Shazam rozhodl tlačit více na vizuální podobu umělce, nikoliv na jejich umění samotné. Ale budiž, vypadá to opravdu dobře a ovládání je nyní jednodušší. 

Vlevo: starší verze 8.2.2. Vpravo: nová verze 8.3.1.

Samotný název písně je velký a velmi jasný na pozadí, navíc jméno umělce a počet „Shazams“ je stále k dispozici. Pod názvem skladby uvidíte odkazy, díky kterým můžete vybranou skladbu spustit, a to hned v různých streamovacích službách, stejně jako rychlou volbu k nákupu.

V horní části obrazovky se mimo jiné nově nachází menu s kartami, které vám umožní okamžitě přejít na texty, video, detaily interpreta a související stopy. Dále můžete svůj objev ihned sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Novinky jsou k dispozici v rámci instalačního balíčku verze 8.3.1, kterou najdete jak v Obchodě Play, tak také v App Storu.

logo-app Shazam Shazam Entertainment Limited Zdarma ANDROID logo-app Shazam Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim