reklama

N-Tech Projector – modulární projektor se špičkovými funkcemi

N-Tech Projector – modulární projektor se špičkovými funkcemi
2018-02-27T21:30:02+02:00
• 27. 2. 2018

Pořídit si projektor s pořádně nabitými funkcemi není v dnešní době zrovna levnou záležitostí, ale určitě byste měli zbystřit v případě projektoru s názvem N-Tech. Probíhající crowdfundingová kampaň na Indiegogo má před sebou ještě měsíc do úplného konce a již dnes překonala vytyčenou hranici přes neuvěřitelných 1 850 procent. Zařízení vyniká unikátní konstrukcí, maximálním množství funkcí a hlavně nízkou cenou.

4K, 3D, Android? Nic není problém

Projektor dokáže promítat obraz až ve 4K rozlišení při světelném toku 1 500 lumenů nebo mu nedělá problém ani 3D technologie. Baterie slibuje výdrž mezi 7 až 8 hodinami a modulární konstrukce dovoluje seskládání na jakémkoliv místě, čili nejste odkázání pouze na jediný pokoj. Výrobce nabízí další moduly jako přídavné baterie či seskládání vlastního audiosystému. V základu dostanete 12watový reproduktor slibující prostorový zvuk.

Uživatelské prostředí v čele s Androidem ve verzi 7.1 Nougat lze ovládat dodávaným ovladačem nebo přes doprovodnou aplikaci. V seznamu specifikací nechybí 3GB paměť RAM, WiFi modul, vstup pro HDMI, funkce Bluetooth, podpora AirPlay, Miracast a DLNA. Výrobce připravil dvě barevné varianty (bílá, stříbrná) za cenu začínající u hranice 475 dolarů (tj. cca 9 792 Kč bez daně). Nakonec hromadnou výrobu spustí v červenci a první kusy začnou k zákazníkům expedovat v záři.

Zdroj: indiegogo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat