reklama

iPhone X zvolen jako jeden z 25 nejlepších vynálezů roku 2017

iPhone X zvolen jako jeden z 25 nejlepších vynálezů roku 2017
2017-11-17T07:43:27+01:00
• 17. 11. 2017
3

Časopis Time je znám především díky své obálce, s kterou je každý rok spojena jedna osoba, jež se významně prosadila v daném období. Například v minulém roce se na obálce objevil Donald Trump. Samozřejmě jsou i výjimky, a ne vždy to musí být člověk. Nyní časopis Time vybíral nejlepší vynálezy roku 2017.

V seznamu 25 různých produktů můžeme například najít „brýle“ pro nevidomé (eSight 3), hrnek od společnosti Ember Technologies na ohřívání nápojů nebo výtahy MULTI, které se mohou pohybovat i do stran. Do tohoto seznamu nejvýznamnější vynálezů byl zařazen i nový iPhone X. Jiný mobilní telefon v seznamu 25 nejlepších vynálezů roku 2017 nenajdete.

Samozřejmě se nabízí otázka, proč Time zvolil zařízení, které ve své podstatě přichází jen s jednou technologickou novinkou – FaceID. Co se týče displeje, tak jsme ze již měli zakřivené displeje, minimální rámečky, nebo zakulacené rohy. Ani gesta pro ovládání systému nejsou nová.

Apple vytvořil unikátní zařízení a zkombinoval různé technologie. Rozpoznávání tváře posunul na novou úroveň. I tak výrobce nepřišel s ničím zcela inovativním. Na druhou stranu opět Apple dokázal, co umí nejlépe. Vzal současné technologie, vyladil je a vsadil do jednoho zařízení, kde jednoduše fungují a doplňují se.

I přes určité kvality iPhonu X, dá se zařadit do seznamu nejlepších vynálezů roku 2017? Nebo byste našli produkt, který by si své místo zasloužil více než nový smartphone od Applu? Kompletní seznam podle času Time najdete na této stránce.

Zdroje: ubergizmo.com, time.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vsetky suciastky v telefone vyrabaju cudzie firmy. Oni ani jednu!!!!! Privlastnili si zase nieco co im nepatri!!! Je to blbost a marketingovy tah. Treba zvysit predaje!!!

Petr Hošek

17. 11. 2017, 12:26
Android aplikace

Podivné že telefon vynalezli až v tomto roce…

Podivné už je i to pojmenování vynález!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim