reklama

ZTE NX589J – další nová Nubia v přípravě

ZTE NX589J – další nová Nubia v přípravě
2017-10-06T15:00:41+01:00
• 6. 10. 2017

Mobilní značka Nubia pod křídly společnosti ZTE má aktuálně v přípravě jeden nový přírůstek mezi telefony, který podle posledních zpráv nebude cílit mezi nejvyšší elitu. První informace tradičně přináší čínská telekomunikační databáze TENAA, s nimiž rovněž přichází detailnější fotografie. Výrobce pravděpodobně chce stihnout ještě vánoční období, a proto lze očekávat uvedení během následujících týdnů.

Zařízení skryté zatím pod kódovým označením NX589J má získat 5,2palcový LCD displej s Full HD rozlišením. I když vůbec neznáme dodavatele čipové sady, tak uvnitř můžeme vyhlížet operační paměť RAM o velikost 6 GB nebo interní paměť s kapacitou 64 GB. Rozměry konstrukce mají dosahovat na rozměry 148 x 72,1 x 7,95 mm, přičemž model by neměl nabídnout populární bezrámečkový design.

Zadní partie zabere dvojice senzorů fotoaparátu a jeden z nich bude mít maximální rozlišení 13 megapixelů. Čtečka otisků prstů tentokrát zaujme místo v čele přímo pod displejem. Mezi zbývající prvky výbavy například patří 16megapixelový fotoaparát nebo systém Android v předinstalované verzi 7.1 Nougat. Seznam specifikací může v nejbližší době upřesnit třeba únik z benchmarku GFXBench.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim