ZTE NX589J – další nová Nubia v přípravě

ZTE NX589J – další nová Nubia v přípravě
2017-10-06T15:00:41+02:00
• 6. 10. 2017

Mobilní značka Nubia pod křídly společnosti ZTE má aktuálně v přípravě jeden nový přírůstek mezi telefony, který podle posledních zpráv nebude cílit mezi nejvyšší elitu. První informace tradičně přináší čínská telekomunikační databáze TENAA, s nimiž rovněž přichází detailnější fotografie. Výrobce pravděpodobně chce stihnout ještě vánoční období, a proto lze očekávat uvedení během následujících týdnů.

Zařízení skryté zatím pod kódovým označením NX589J má získat 5,2palcový LCD displej s Full HD rozlišením. I když vůbec neznáme dodavatele čipové sady, tak uvnitř můžeme vyhlížet operační paměť RAM o velikost 6 GB nebo interní paměť s kapacitou 64 GB. Rozměry konstrukce mají dosahovat na rozměry 148 x 72,1 x 7,95 mm, přičemž model by neměl nabídnout populární bezrámečkový design.

Zadní partie zabere dvojice senzorů fotoaparátu a jeden z nich bude mít maximální rozlišení 13 megapixelů. Čtečka otisků prstů tentokrát zaujme místo v čele přímo pod displejem. Mezi zbývající prvky výbavy například patří 16megapixelový fotoaparát nebo systém Android v předinstalované verzi 7.1 Nougat. Seznam specifikací může v nejbližší době upřesnit třeba únik z benchmarku GFXBench.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat