reklama

První veřejná beta iOS 11.1 je nyní k dispozici ke stažení

První veřejná beta iOS 11.1 je nyní k dispozici ke stažení
2017-10-02T07:09:18+01:00
• 2. 10. 2017

Společnost Apple tento týden zveřejnila první veřejnou betu verze iOS 11.1. Nová verze softwaru se k veřejnosti dostala přesně den po tom, co jej Apple zpřístupnil všem vývojářům. Již z označení je zřejmé, že se jedná opět o další malou aktualizaci. Ovšem i takto malá novinka by toho mohla opravdu hodně napravit.

Od vydání iOS 11 si uživatelé stěžují na neustálé sekající se animace, pády aplikací a spoustu dalších nedodělků. Apple samozřejmě na tyto nelichotivé názory reaguje, a to právě pomocí aktualizací. Nová verze iOS 11.1 má za úkol přinést hned několik zásadních oprav chyb, které byly nalezeny v aktuálním iOS 11.0.1.

I přes poměrně pozitivní zprávy bohužel musíme oznámit, že i v nové verzi nebudou dostupné některé klíčové služby. Tak například se prozatím nedočkáme Apple Pay Cash a iCloudu pro službu iMessage.

Beta iOS 11.1 je dostupná pro všechna podporovaná zařízení, jejichž seznam naleznete níže. Velikost aktualizace se liší v závislosti na zařízení, u všech se ale pohybuje v řádech stovek megabajtů a její stažení může chvilku trvat. 

Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Proces stahování spustíte následujícím způsobem – přejděte do Nastavení —> Obecné —> Aktualizace softwaru. Software lze též stáhnout přes službu iTunes. O dalších novinkách a vylepšeních vás samozřejmě budeme informovat, a to pomocí článku na našem webu. Pro celkový přehled novinek v iOS 11 jsme si pro vás připravili zbrusu nové video.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim