První veřejná beta iOS 11.1 je nyní k dispozici ke stažení

První veřejná beta iOS 11.1 je nyní k dispozici ke stažení
2017-10-02T07:09:18+02:00
• 2. 10. 2017

Společnost Apple tento týden zveřejnila první veřejnou betu verze iOS 11.1. Nová verze softwaru se k veřejnosti dostala přesně den po tom, co jej Apple zpřístupnil všem vývojářům. Již z označení je zřejmé, že se jedná opět o další malou aktualizaci. Ovšem i takto malá novinka by toho mohla opravdu hodně napravit.

Od vydání iOS 11 si uživatelé stěžují na neustálé sekající se animace, pády aplikací a spoustu dalších nedodělků. Apple samozřejmě na tyto nelichotivé názory reaguje, a to právě pomocí aktualizací. Nová verze iOS 11.1 má za úkol přinést hned několik zásadních oprav chyb, které byly nalezeny v aktuálním iOS 11.0.1.

I přes poměrně pozitivní zprávy bohužel musíme oznámit, že i v nové verzi nebudou dostupné některé klíčové služby. Tak například se prozatím nedočkáme Apple Pay Cash a iCloudu pro službu iMessage.

Beta iOS 11.1 je dostupná pro všechna podporovaná zařízení, jejichž seznam naleznete níže. Velikost aktualizace se liší v závislosti na zařízení, u všech se ale pohybuje v řádech stovek megabajtů a její stažení může chvilku trvat. 

Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Proces stahování spustíte následujícím způsobem – přejděte do Nastavení —> Obecné —> Aktualizace softwaru. Software lze též stáhnout přes službu iTunes. O dalších novinkách a vylepšeních vás samozřejmě budeme informovat, a to pomocí článku na našem webu. Pro celkový přehled novinek v iOS 11 jsme si pro vás připravili zbrusu nové video.

Zdroj: technobuffalo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat