reklama

Apple všechny tři nové iPhony zřejmě představí 12. září

Apple všechny tři nové iPhony zřejmě představí 12. září
2017-08-28T11:45:11+01:00
• 28. 8. 2017

Nové vlajkové lodě společnosti Apple pomalu a jistě klepou na dveře. Dlouhou dobu se o oficiálním datu představení spekulovalo. Nejdříve se mělo za to, že k představení dojde v září, jak jsme již téměř deset let zvyklí, přičemž samotný prodej telefonů měl začít až v novém roce.

Nyní jsou tyto spekulace u konce, neboť se na internetu objevila nová zpráva týkající se představení nových vlajkových modelů s logem nakousnutého jablka. Podle všeho bychom se mohli dočkat hned tří nových telefonů – iPhone 7s, iPhone 7s Plus a iPhone 8.

Apple a nové produkty již 12. září

Ještě před dvěma týdny se proslýchalo, že by oficiální datum představení mělo být stanoveno na 5. září. K této situaci se mimo jiné vyjádřila také francouzská webová stránka Mac4Ever, která prohlásila, že Apple své smartphony pro následující rok světu ukáže 12. září. Podle stejného zdroje jsme také zjistili, že společnost představí hned tři smartphony. Mac4Ever navíc prohlásil, že prodej všech tří modelů proběhne koncem měsíce, přesněji 22. září.

Nový iPhone 8 s největší pravděpodobností nabídne OLED displej. iPhone 7s a 7s Plus pak nahradí současné vlajkové modely 7 a 7 Plus. Dále můžeme očekávat příchod třetí generace Apple Watch Series, jež nabídne LTE modul. Jablíčkáři se také mohou těšit na představení nové Apple TV s podporou 4K a HDR.

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim