reklama

Xiaomi Mi 6c nabídne Snapdragon 660 a 6 GB RAM

Xiaomi Mi 6c nabídne Snapdragon 660 a 6 GB RAM
2017-05-30T06:59:36+01:00
• 30. 5. 2017

V dubnu tohoto roku představila společnost Xiaomi svůj nejnovější top model Mi 6. Dalo se očekávat, že se pracuje na odlehčené variantě nesoucí název Mi 6c, jak tomu bylo i v předchozích případech. Nyní se začínají objevovat první náznaky, že se na takovém modelu pracuje.

Na začátku tohoto roku byl uveden Xiaomi Mi 5c s procesorem z vlastní dílny. U další generace pravděpodobně dojde ke změně a bude zvolen Snapdragon 660. Nasvědčuje tomu benchmark zatím nepředstaveného zařízení.

Z výsledků se dále dozvídáme, že by ve výbavě mohla být paměť RAM o velikosti 6 GB a 64GB úložiště. Displej nabídne úhlopříčku 5,1 palců s rozlišením Full HD. O fotky se pravděpodobně postarají senzory s hodnotami 12 a 5 MPx. Prototyp je vybaven Androidem 7.1.1.

Zatím nelze předpokládat brzké představení. Můžeme odhadovat, že by se novinka mohla objevit ke konci tohoto roku, případně začátkem toho dalšího. Uvidíme, jestli i v tomto případě bude v základní výbavě například konektor na sluchátka. Ten totiž nenajdeme u hlavního top modelu pro tento rok.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim