Leagoo představilo čtyři nové modely sponzorovaný článek

Leagoo představilo čtyři nové modely [sponzorovaný článek]
2017-05-10T06:44:08+02:00
• 10. 5. 2017
1

Leagoo se ke konci dubna ukázalo na hongkongském veletrhu spotřební elektroniky, kde společnost představila světu hned čtyři nové modely. Dle tiskové zprávy zaujaly novinky nejen přítomné novináře, ale i běžné návštěvníky. Pojďme se podívat, s jakými telefony se čínský výrobce pochlubil.

Leagoo M7

Důraz na design a styl byl kladen při vývoji modelu M7. Ten zaujme stylovým provedením v atraktivních barvách a vaši pozornost ihned upoutá duální fotoaparát na zádech zařízení.

Vpředu se pod displejem nachází senzor otisků prstů a nad ním širokoúhlá selfie kamerka. Celkově je tělo velice štíhlé a elegantní, což zaujme hlavně mladší generaci. Telefon bude uveden do prodeje 15. května s cenovkou 79,99 dolarů. Lze očekávat v několika eshopech předprodejní slevy.

Leagoo Shark 5000

Již jsme od tohoto výrobce dříve viděli model Shark 1. Nyní přichází nástupce a tentokrát číslovka v názvu označuje kapacitu baterie. Tento obr disponuje akumulátorem o kapacitě 5000 mAh, takže má energie na rozdávání, což také výrobce umožňuje. Telefon lze použít jako powerbanku.

Podobně jako mnoho ostatních telefonů Leagoo nabídne i Shark 5000 elegantní kovové tělo a velký 5,5″ displej. Na rozdíl od předchozí zmíněné novinky se již Shark 5000 prodává a lze jej zakoupit v obchodu GearBest nebo TomTop. Oba prodejci jej nyní nabízejí se slevou.

Leagoo M5 EDGE

Další z novinek je Leagoo M5 EDGE. Jde o první bezrámečkový telefon tohoto výrobce a zároveň první model se zahnutým displejem do obou stran. Není to však vše, co tento telefon nabízí.

Kromě displeje zaujme opět štíhlým a tentokrát i kompaktním tělem, jelikož velikost displeje je jen 5″. Rám telefonu je z kovu a na zádech nalezneme 13MPx fotoaparát. Selfie kamerka má 8 MPx. Telefon půjde do prodeje někdy během května, výrobce přesný termín nesdělil.

Leagoo M8 Pro

Tento model se sice na veletrhu také objevil, nicméně svou premiéru si odbyl již před pár měsíci samostatně. Jde o vůbec první model tohoto výrobce, který disponuje duálním fotoaparátem. Díky tomu budou vaše snímky vypadat lépe než kdy jindy.

Senzory mají 13 a 5 MPx, což je dostatečná hodnota zaručující kvalitní fotografie za téměř jakékoliv situace. Ani zde není výjimkou důraz na design a také baterii, která má 3500 mAh. Telefon lze zakoupit v obchodech GearBest a GaGa-Mart.

Překvapení

Leagoo si nejen pro čtenáře Dotekománie připravilo překvapení v podobě výrazné slevy na model M8. Tento telefon lze za zvýhodněnou cenu zakoupit zde. Od dnešního dne také tento model testujeme, takže se můžete těšit na podrobnější dojmy v brzké recenzi. Pokud se chcete o telefonech Leagoo dozvědět více, navštivte jejich oficiální webové stránky.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ondřej Dosoudil

23. 5. 2017, 18:50

Leagoo m8 pro lze již objednat na http://www.leagoo.cz

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat