reklama

Jablečnédíly.cz aneb e-shop pro opravdové kutily sponzorovaný článek

Jablečnédíly.cz aneb e-shop pro opravdové kutily [sponzorovaný článek]
2017-05-30T18:30:28+01:00
• 30. 5. 2017

Jestliže si chcete opravit svůj mobilní telefon podomácku, mohl by se vám internetový obchod Jablečnédíly.cz hodit.

Čas od času se prostě stane, že nám náš mobilní telefon upadne na zem. Pokud se smartphone zřítí na záda, příliš velká katastrofa se nestane – pouze pár oděrek. Problém nastává ve chvíli, kdy telefon spadne stranou displeje. Existují dvě možnosti, jak zobrazovací panel svého smartphonu opravit – buď zajít do rychlého servisu Opraveno.com, anebo sáhnout po náhradních dílech a vše si opravit sami.

V internetovém obchodu najdete nejen různé druhy baterií, ale samozřejmě také LCD displeje či domovská tlačítka. Ceny se pohybují od 49 Kč a výše.

Proč navštívit obchod Jablečnédíly.cz?

  • Široký sortiment náhradních dílů pro iPhone. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! 
  • Jako jediní v ČR nabízíme originální displeje na většinu typů iPhonů. U každého displeje naleznete reálné fotky nafocené přímo u nás, nejedná se o levné čínské u kterých se projevuje tzv. ,,ghost touch,, – náhodné klikání na displeji. 
  • Zároveň se zabýváme výkupem starých prasklých displejů. Podmínkou je pouze prasklé sklo ale jinak originální a plně funkční displej. Pro ceny výkupu a podrobnější informace nás prosím kontaktujte.
  • V případěl že nemáte zkušenosti s opravou nebo se jedná o složitější opravu, můžete využít služeb našeho iPhone servisu OPRAVENO.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim