reklama

Apple zahájil tříletou podporu inteligentní klávesnice pro iPady Pro

Apple zahájil tříletou podporu inteligentní klávesnice pro iPady Pro
2017-05-09T13:59:19+01:00
• 9. 5. 2017

Americká spoleÄŤnost Apple novÄ› zahájila tříletou podporu pro inteligentnĂ­ klávesnici, která je urÄŤená pro nejvÄ›tší iOS zařízenĂ­ v celĂ© historii cupertinskĂ© firmy – 12,9palcovĂ˝ iPad Pro a 9,7palcovĂ˝ iPad Pro.

Společnost Apple totiž zjistila, že některá inteligentní klávesnice může během používání zaznamenat „funkční problémy“, například, že se některé klávesy nalepí, opakují, či neodpovídají, a to podle interní zprávy distribuované Apple Storem.

Apple prohlásil, Ĺľe do tří let ode dne, kdy byla klávesnice pĹŻvodnÄ› zakoupena, poskytne bezplatnou a kvalifikovanou opravu – v případÄ›, Ĺľe se závada projevĂ­. JestliĹľe patříte mezi postiĹľenĂ© zákaznĂ­ky, doporuÄŤujeme vám zavolat do Apple Storu, kde si naplánujete schĹŻzku v Genius Baru (pakliĹľe jste v oblasti USA).

Pokud se však pohybujete v České republice, doporučujeme navštívit autorizovaného prodejce společnosti Apple, aby iniciovali proces opravy. Dotčení zákazníci mohou mimo jiné kontaktovat podporu společnosti Apple, a to prostřednictvím svého mobilního telefonu, online chatu nebo e-mailu.

Vzhledem k novosti tohoto servisního pravidla, nemusí být někteří zaměstnanci s její existencí obeznámení.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim