reklama

Apple zah├íjil t┼Ö├şletou podporu inteligentn├ş kl├ívesnice pro iPady Pro

Apple zah├íjil t┼Ö├şletou podporu inteligentn├ş kl├ívesnice pro iPady Pro
2017-05-09T13:59:19+02:00
ÔÇó 9. 5. 2017

Americk├í spole─Źnost Apple nov─Ť zah├íjila t┼Ö├şletou podporu pro inteligentn├ş kl├ívesnici, kter├í je ur─Źen├í pro nejv─Ťt┼í├ş iOS za┼Ö├şzen├ş v cel├ę historii cupertinsk├ę firmy – 12,9palcov├Ż iPad Pro a 9,7palcov├Ż iPad Pro.

Spole─Źnost Apple toti┼ż zjistila, ┼że n─Ťkter├í inteligentn├ş kl├ívesnice m┼»┼że b─Ťhem pou┼ż├şv├ín├ş zaznamenat ÔÇ×funk─Źn├ş probl├ęmyÔÇť, nap┼Ö├şklad, ┼że se n─Ťkter├ę kl├ívesy nalep├ş, opakuj├ş, ─Źi neodpov├şdaj├ş, a to podle intern├ş zpr├ívy distribuovan├ę Apple Storem.

Apple prohl├ísil, ┼że do t┼Ö├ş let ode dne, kdy byla kl├ívesnice p┼»vodn─Ť zakoupena, poskytne bezplatnou a kvalifikovanou opravu – v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że se z├ívada projev├ş. Jestli┼że pat┼Ö├şte mezi posti┼żen├ę z├íkazn├şky, doporu─Źujeme v├ím zavolat do Apple Storu, kde si napl├ínujete sch┼»zku v Genius Baru (pakli┼że jste v oblasti USA).

Pokud se v┼íak pohybujete v ─îesk├ę republice, doporu─Źujeme nav┼ít├şvit autorizovan├ęho prodejce spole─Źnosti Apple, aby iniciovali proces opravy. Dot─Źen├ş z├íkazn├şci mohou mimo jin├ę kontaktovat podporu spole─Źnosti Apple, a to prost┼Öednictv├şm sv├ęho mobiln├şho telefonu, online chatu nebo e-mailu.

Vzhledem k novosti tohoto servisn├şho pravidla, nemus├ş b├Żt n─Ťkte┼Ö├ş zam─Ťstnanci s jej├ş existenc├ş obezn├ímen├ş.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zden─Ťk Koutsk├Ż

Senior Editor Dotekomanie.cz | b├Żval├Ż student IT | velk├Ż milovn├şk a z├írove┼ł kritik Applu | milovn├şk d├Żmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim