reklama

Moto E4 možná překvapí

Moto E4 možná překvapí
2017-04-06T10:59:22+01:00
• 6. 4. 2017

V červenci minulého roku byl představen smartphone Moto E3, který nabízí velmi základní specifikace. Na dnešní dobu jsou již nedostatečné. Následně jsme se dočkali inovované verze Moto E3 Power, jež má o něco lepší výbavu a hlavně velkou baterii na svou kategorii.

HEUREKALenovo Moto E3 na Heureka.czLenovo Moto E3Cena od 2 290 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Nyní se pomalinku začínají objevovat informace o nástupci Moto E4, který taktéž zapadne do nejnižší kategorie. V tomto případě se spekuluje o 16GB variantě, přičemž by měla být k dispozici i 32GB. Již v základu bude k dispozici paměť o velikosti 2 GB a o výkon se zřejmě postará procesor od Mediateku. Očekáváme, že displej nabídne podobné vlastnosti jako původní model – tedy HD panel s úhlopříčkou okolo 5 palců.

Moto E3

Ve specifikacích se má vyjímat baterie o kapacitě 4000 mAh. Pakliže budou k dispozici méně výkonný hardware, dá se předpokládat dlouhá doba výdrže na jedno nabití. Moto E4 získalo kódové označení XT1750 a XT1754, přičemž minimálně jedna verze prošla přes certifikace. Samotné představení by se mohlo odehrát kolem letních měsíců.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim