reklama

Microsoft vydal novou aplikaci na úkoly pro všechny platformy

Microsoft vydal novou aplikaci na úkoly pro všechny platformy
2017-04-19T17:57:32+02:00
• 19. 4. 2017

Zatímco vývoj mobilních Windows 10 je nejasný, s aplikacemi to Microsoft rozhodně nevzdává. Dnes publikoval novou s názvem Microsoft To-Do, která je dostupná na všechny mobilní platformy – tedy Android, iOS a dokonce i Windows 10 Mobile. Jelikož se na Windows jedná o univerzální aplikaci, lze ji spustit i na počítači.

  

Aplikace To-Do, jak již název napovídá, umožňuje zapisovat úkoly. Organizovat je můžete do různých seznamů, kterým můžete nastavit vlastní barvu. Každému úkolu můžete samozřejmě přiřadit termín splnění a upozornění. Jistou specialitou je pak inteligentní plánování, které se pomocí chytrého algoritmu postará o to, že budete mít pořád přehled o tom, co je potřeba udělat.

Výhodou je také synchronizace napříč všemi platformami a potěší jednoduchý pěkný design se zobrazením Můj den, kde vidíte úkoly naplánované na dnešek. Na iOS pak aplikace podporuje zkratky 3D Touch. Aplikaci stáhnete zdarma na odkazech níže a funguje i v prohlížeči na této adrese. Poněkud matoucí je pak název ve Windows Store, který je z neznámého důvodu Project Cheshire, což je zřejmě nějaká chyba.

logo-app Microsoft To-Do Microsoft Corporation Zdarma ANDROID logo-app Microsoft To-Do Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit