reklama

Microsoft vydal novou aplikaci na úkoly pro všechny platformy

Microsoft vydal novou aplikaci na úkoly pro všechny platformy
2017-04-19T17:57:32+01:00
• 19. 4. 2017

Zatímco vývoj mobilních Windows 10 je nejasný, s aplikacemi to Microsoft rozhodně nevzdává. Dnes publikoval novou s názvem Microsoft To-Do, která je dostupná na všechny mobilní platformy – tedy Android, iOS a dokonce i Windows 10 Mobile. Jelikož se na Windows jedná o univerzální aplikaci, lze ji spustit i na počítači.

  

Aplikace To-Do, jak již název napovídá, umožňuje zapisovat úkoly. Organizovat je můžete do různých seznamů, kterým můžete nastavit vlastní barvu. Každému úkolu můžete samozřejmě přiřadit termín splnění a upozornění. Jistou specialitou je pak inteligentní plánování, které se pomocí chytrého algoritmu postará o to, že budete mít pořád přehled o tom, co je potřeba udělat.

Výhodou je také synchronizace napříč všemi platformami a potěší jednoduchý pěkný design se zobrazením Můj den, kde vidíte úkoly naplánované na dnešek. Na iOS pak aplikace podporuje zkratky 3D Touch. Aplikaci stáhnete zdarma na odkazech níže a funguje i v prohlížeči na této adrese. Poněkud matoucí je pak název ve Windows Store, který je z neznámého důvodu Project Cheshire, což je zřejmě nějaká chyba.

logo-app Microsoft To-Do Microsoft Corporation Zdarma ANDROID logo-app Microsoft To-Do Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim