reklama

Microsoft představil „Who’s In“, novou aplikaci pro iMessage

Microsoft představil „Who’s In“, novou aplikaci pro iMessage
2017-04-09T08:44:26+01:00
• 9. 4. 2017

V průběhu několika předchozích let jsme mohli vidět určitou snahu ze strany amerického Microsoftu. Ten se snažil přijít snad se všemi možnými způsoby, které by dopomohly k lepší integraci vlastních produktů a služeb na jiných mobilních platformách – ať už jde o aplikace zvyšující produktivitu, jako je Office, nebo hlasovou asistentku Cortanu, anebo dokonce speciální zamykací obrazovky pro operační systém Android.

Nyní to však vypadá, že Microsoft chce přejít také na iOS, přesněji do aplikace iMessage. A právě pro iMessage má v plánu vytvořit aplikaci s názvem „Who’s In“ (ve volném překladu „Kdo je“). Jedná se o docela zajímavou aplikaci, neboť se jedná o takovou menší sociální síť, což není zrovna silná stránka Microsoftu.

Jak již název napovídá, „Who’s In“ je aplikace, která byla navržena tak, aby uživatelům pomocí iMessage pomohla organizovat nejrůznější akce a výlety se svými přáteli – jídlo, kino, místo srazu, a tak dále. Události mohou být také libovolně přizpůsobitelné. V praxi to znamená, že pokud nechcete určitý obsah vidět, jednoduše ho skryjete.

Tato aplikace se zdá být čistou iMessage aplikací, prozatím však není k dispozici (pro iPhone nebo iPad). Není žádným překvapením, že „Who’s In“ bude také využívat služeb vyhledávače Microsoft Bing, které pomohou uživatelům najít místa nebo časy filmů. Poté, co vše bude řádně zorganizované, mohou uživatelé pozvánku odeslat svým přátelům, kteří si pak mohou vybrat, zda s danou činností souhlasí – pomocí palce nahoru – nebo nesouhlasí – palec dolů -.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim