reklama

Apple získal aplikaci Workflow, která je nyní ke stažení zdarma

Apple získal aplikaci Workflow, která je nyní ke stažení zdarma
2017-04-02T15:29:14+01:00
• 2. 4. 2017

Americká společnost sídlící v Cupertinu před několika dny získala velmi užitečný nástroj Workflow, který uživateli umožňuje kombinovat funkčnost různých aplikací současně. Informaci jako první získali kolegové ze zahraničního serveru TechCrunch. Ti však uvádí, že prozatím nebyly zveřejněny podrobnější finanční podrobnosti.

V oficiálním prohlášení vývojář Workflow Ari Weinstein prohlásil, že samotný tým je velmi nadšený z toho, že se nyní mohou připojit k jedné z největších společností světa.

„Jsme opravdu velmi nadšeni z toho, že se nyní můžeme připojit ke společnosti Apple. Pravdou však také je, že jsme s touto firmou spolupracovali již od samotných počátků. Nemůžeme se dočkat, až naši práci dostaneme na zcela novou úroveň..“

Samotný Apple navíc akvizici potvrdil. V prohlášení firma uvedla, že aplikace Workflow pro iOS usnadňuje uživatelům práci, jedná se navíc o aplikaci, která se skutečně od ostatních liší na každém kroku.

Workflow mimo jiné získal před dvěma lety cenu Apple Desing Award 2015, a to hned z několika důvodů. Aplikace dokáže perfektně spolupracovat s iOS, díky čemuž je samotným uživatelům usnadněna práce. Navíc vývojáři skvěle zapracovali na podpoře pro VoiceOver, což pro změnu pomůže nevidomým majitelům.

Aplikace bude i nadále k dispozici ke stažení z App Storu. Apple se také pochlubil s informací, že Workflow bude pro uživatele zcela zdarma.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim