reklama

Vychytávky od Xiaomi se slevou u TinyDeal sponzorovaný článek

Vychytávky od Xiaomi se slevou u TinyDeal [sponzorovaný článek]
2017-01-12T10:00:46+01:00
• 12. 1. 2017
1

Obchod TinyDeal si pro své zákazníky opět přichystal několik produktů v akci a my si tři z nich představíme. Jde o stylové kuličkové pero, přenosnou IP kameru s nočním viděním a zesilovač Wi-Fi signálu.

Xiaomi Mijia Writing Point Sign Pen

Xiaomi se zabývá výrobou mnoha věcí, ale že mezi ně patří i tak obyčejná věc, jako je kuličkové pero, by řekl málokdo. Xiaomi se u něj chlubí zejména designem, který je sladěn s jeho produkty a pero navíc vyniká kvalitní konstrukcí i prémiovými materiály, například prvotřídní japonský inkoust. Pokud vás tento naprosto běžný, ale zajímavý produkt zaujal, koupit jej lze zde.

XiaoMi Mijia XiaoFang

Malá, designově pěkná a šikovná FullHD IP kamerka, která se postará o monitoring vašeho bytu či domu. Hodit se může například pro sledování dětí při spánku, přičemž se využije i zvukový a pohybový senzor. Kamerka disponuje nočním viděním, takže se záznamy z noci není problém. Data přenášená z kamery jsou navíc šifrována, takže nikdo neohrozí vaše soukromí. Její správa pak probíhá přes aplikaci Mi Home. Zakoupit ji lze zde.

Xiaomi WIFI Amplifier 2

Jako poslední produkt si uvedeme Wi-Fi zesilovač, který ocení například majitelé větších domů, kde se signál z Wi-Fi routeru nedokáže rozšířit po celé ploše domu. Jde o kompaktní zařízení s napájením jen přes USB, takže nebude nikde příliš překážet a nespotřebuje tolik energie. Přenosová rychlost činí až 300 Mbps a připojit se může až 16 zařízení. Zakoupit produkt lze na této stránce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jiří Mrázek

12. 1. 2017, 19:03
Android aplikace

propisku mám, kamera se dá sehnat i dost levněji, zesilovač objednán

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim