reklama

Vychyt├ívky od Xiaomi se slevou u TinyDeal sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Vychyt├ívky od Xiaomi se slevou u TinyDeal [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2017-01-12T10:00:46+02:00
ÔÇó 12. 1. 2017
1

Obchod TinyDeal si pro sv├ę z├íkazn├şky op─Ťt p┼Öichystal n─Ťkolik produkt┼» v akci a my si t┼Öi z nich p┼Öedstav├şme. Jde o stylov├ę kuli─Źkov├ę pero, p┼Öenosnou IP kameru s no─Źn├şm vid─Ťn├şm a zesilova─Ź Wi-Fi sign├ílu.

Xiaomi Mijia Writing Point Sign Pen

Xiaomi se zab├Żv├í v├Żrobou mnoha v─Ťc├ş, ale ┼że mezi n─Ť pat┼Ö├ş i tak oby─Źejn├í v─Ťc, jako je kuli─Źkov├ę pero, by ┼Öekl m├ílokdo. Xiaomi se u n─Ťj chlub├ş zejm├ęna designem, kter├Ż je slad─Ťn s jeho produkty a pero nav├şc vynik├í kvalitn├ş konstrukc├ş i pr├ęmiov├Żmi materi├íly, nap┼Ö├şklad prvot┼Ö├şdn├ş japonsk├Ż inkoust. Pokud v├ís tento naprosto b─Ť┼żn├Ż, ale zaj├şmav├Ż produkt zaujal, koupit jej lze zde.

XiaoMi Mijia XiaoFang

Mal├í, designov─Ť p─Ťkn├í a ┼íikovn├í FullHD IP kamerka, kter├í se postar├í o monitoring va┼íeho bytu ─Źi domu. Hodit se m┼»┼że nap┼Ö├şklad pro sledov├ín├ş d─Ťt├ş p┼Öi sp├ínku, p┼Öi─Źem┼ż se vyu┼żije i zvukov├Ż a pohybov├Ż senzor. Kamerka disponuje no─Źn├şm vid─Ťn├şm, tak┼że se z├íznamy z noci nen├ş probl├ęm. Data p┼Öen├í┼íen├í z kamery jsou nav├şc ┼íifrov├ína, tak┼że nikdo neohroz├ş va┼íe soukrom├ş. Jej├ş spr├íva pak prob├şh├í p┼Öes aplikaci Mi Home. Zakoupit ji lze zde.

Xiaomi WIFI Amplifier 2

Jako posledn├ş produkt si uvedeme Wi-Fi zesilova─Ź, kter├Ż ocen├ş nap┼Ö├şklad majitel├ę v─Ťt┼í├şch dom┼», kde se sign├íl z Wi-Fi routeru nedok├í┼że roz┼í├ş┼Öit po cel├ę plo┼íe domu. Jde o kompaktn├ş za┼Ö├şzen├ş s nap├íjen├şm jen p┼Öes USB, tak┼że nebude nikde p┼Ö├şli┼í p┼Öek├í┼żet a nespot┼Öebuje tolik energie. P┼Öenosov├í rychlost ─Źin├ş a┼ż 300 Mbps a p┼Öipojit se m┼»┼że a┼ż 16 za┼Ö├şzen├ş. Zakoupit produkt lze na t├ęto str├ínce.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Ji┼Ö├ş Mr├ízek

12. 1. 2017, 19:03
Android aplikace

propisku m├ím, kamera se d├í sehnat i dost levn─Ťji, zesilova─Ź objedn├ín

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim