reklama

Oukitel, Vernee a Doogee v předprodeji za nízkou cenu sponzorovaný článek

Oukitel, Vernee a Doogee v předprodeji za nízkou cenu [sponzorovaný článek]
2017-01-04T12:00:49+01:00
• 4. 1. 2017

Všechny tři jmenované společnosti v nadpise vám mohou být povědomé díky neustálému rozšiřování i na tuzemských trzích s mobilními zařízeními. Každá společnost si konkuruje a nyní všechny tři vydaly nové zařízení, Everbuying.net na to reaguje tradiční slevou v předprodeji. Cenovka zařízení po zahájení prodeje půjde dost nahoru.

V krátkosti projdeme nový mobil společnosti Oukitel U13. Tento 5,5 palcový telefon s fullHD rozlišením vás zaujme hlavně svým vzhledem. Hrany jsou broušeny do lesklého hliníku a na slunci se hezky odrážejí sluneční paprsky. Na zádech jsou vidět tenké linky, které mají zajistit dostatečný průchod pro mobilní signál a bezproblémový chod při hovorech. Uvnitř těla se nachází osmijádrový procesor MTK6753 taktovaný na úctyhodných 1,3 GHz. Operačnímu systému Android Marhsmallow bude k dispozici 3 GB paměti RAM a 64GB kapacita úložiště.

Přední fotoaparát má rozlišení 8 MPx a zadní 13 MPx. Díky tomu budete mít ze snímků radost, protože budou mít dostatečně vysoké rozlišení. Aktualizace slibuje výrobce pomocí OTA. České uživatele potěší plná podpora LTE pásem 800/900/1800/2100/2600MHz. K dispozici lze využívat i dvě SIM naráz. Další dvě zařízení v předprodeji zhlédněte přímo na stránkách akce DOOGEE Y6 MAX a VERNEE APOLLO.

Oukitel U13 vyjde v předprodeji na 119 $.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim