reklama

Mobile Soccer League – zábavný fotbal s úžasnou hratelností

Mobile Soccer League – zábavný fotbal s úžasnou hratelností
2017-01-04T08:30:04+01:00
• 4. 1. 2017

Na mobilní telefony se čím dál více zaměřují i velká herní studia. Ta na svém hrbu nesou nejrůznější tituly, které známe z PC. Příkladem je třeba EA a jejich FIFA, která se stává pravidelnou součástí každoročně vydávaných titulů pro mobilní telefony. Pokud máte rádi fotbal a zatím se vám žádný z nich na mobilu nelíbil, pak by vás mohl zaujmout Mobile Soccer League, který sbírá jednu pochvalu za druhou.

V této hře nejde o nic jiného, než dostat míč do branky soupeře. Nemělo by vás nic překvapit, protože hrajete dle pravidel fotbalu, a tak se můžete těšit na fauly za žluté karty, anebo rovnou červené. Mobile Soccer League vás zaujme svým pojetím. Hráči i hřiště totiž nejsou geniálními kopiemi reality, ale ocitnete se na kresleném hřišti s hráči, kteří mají poněkud mírně větší hlavy. To však není žádná nevýhoda a tato vlastnost se ke svému pojetí celé grafiky dost hodí.

Fanoušky reálných fotbalistů potěší fakt, že hráči mají reálná jména. Setkávat se budete například se jmény Dybala, Khedira a další. Jak již bylo řečeno, fotbal je to dle pravidel, tím pádem si zahrajete standardní situace typu rohový kop, vhození míče z pomezní čáry a další. Zahrát si můžete buďto sezónu, anebo rychlý zápas.

Mobile Soccer League je ke stažení pro operační systém Android zdarma.

logo-app Mobile Soccer League Rasu Games Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim