reklama

Lenovo údajně chystá Yoga Book s Chrome OS

Lenovo údajně chystá Yoga Book s Chrome OS
2016-12-18T09:30:59+02:00
• 18. 12. 2016

Letos na veletrhu IFA jsme se dočkali představení velmi zajímavého zařízení z dílny Lenova. Jedná se o Yoga Book, který zaujme především velmi tenkou konstrukcí a klávesnicí. Ta je totiž pouze doteková a lze ji vypnout. Díky tomu můžete na ní i kreslit stylusem. Právě tento model by mohl přijít příští rok i se systémem Chrome OS.

Titulkal

Momentálně je k dispozici verze s Windows 10 a s Androidem 6. Druhá zmíněný systém značně upravuje a přidává podporu pro běh aplikací v oknech. Na příští rok údajně Lenovo chystá ještě třetí variantu a to se systémem Chrome OS. Vice president Lenova zmínil, že právě o tento systém mají zájem. Samotné Lenovo pak jednomu magazínu přímo potvrdilo, že verze s Chrome OS má podporovat také stylus a má mít stejné možnosti jako dvě současné verze.

Je to tak spíše otázka času, kdy bude Yoga Book s Chrome OS představen. Přesné datum uvedení není známo, bylo pouze řečeno, že se tak stane v průběhu příštího roku. Možná s tím tak přijde až druhá generace Yoga Booku.

Na tablet Yoga Book jsme se detailně podívali v tomto díle pořadu Na Dotek:

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim