reklama

Lenovo údajně chystá Yoga Book s Chrome OS

Lenovo údajně chystá Yoga Book s Chrome OS
2016-12-18T09:30:59+01:00
• 18. 12. 2016

Letos na veletrhu IFA jsme se dočkali představení velmi zajímavého zařízení z dílny Lenova. Jedná se o Yoga Book, který zaujme především velmi tenkou konstrukcí a klávesnicí. Ta je totiž pouze doteková a lze ji vypnout. Díky tomu můžete na ní i kreslit stylusem. Právě tento model by mohl přijít příští rok i se systémem Chrome OS.

Titulkal

Momentálně je k dispozici verze s Windows 10 a s Androidem 6. Druhá zmíněný systém značně upravuje a přidává podporu pro běh aplikací v oknech. Na příští rok údajně Lenovo chystá ještě třetí variantu a to se systémem Chrome OS. Vice president Lenova zmínil, že právě o tento systém mají zájem. Samotné Lenovo pak jednomu magazínu přímo potvrdilo, že verze s Chrome OS má podporovat také stylus a má mít stejné možnosti jako dvě současné verze.

Je to tak spíše otázka času, kdy bude Yoga Book s Chrome OS představen. Přesné datum uvedení není známo, bylo pouze řečeno, že se tak stane v průběhu příštího roku. Možná s tím tak přijde až druhá generace Yoga Booku.

Na tablet Yoga Book jsme se detailně podívali v tomto díle pořadu Na Dotek:

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit