reklama

Facebook, Messenger a Instagram v jedné aplikaci (částečně)

Facebook, Messenger a Instagram v jedné aplikaci (částečně)
2016-11-16T08:57:00+01:00
• 16. 11. 2016
1

Když Facebook koupil v roce 2012 Instagram, zajímalo nás, kdy dojde k nějakému spojení nebo hlubší integraci. Do této chvíle se jednalo v podstatě o dvě samostatné služby, byť nějaké základní provázání existovalo. Nyní ale Facebook představil novinku, která se zatím dotýká jen firem.

Facebook, Messenger a Instagram

Pokud jakákoliv společnost aktivně vystupuje na sociálních sítích Facebook (+Messenger) a Instagram, museli její zaměstnanci ovládat tři aplikace na smartphonech, aby obsloužili všechny interakce. Facebook se rozhodl k poměrně zajímavému kroku. Aplikace Správce Stránek získá aktualizaci, která provede částěčnou integraci Facebooku, Instagramu a Messengeru.

V podstatě tak získají společnosti jednu aplikaci, z které budou moci komunikovat se zákazníky, reagovat na komentáře na Facebooku a zároveň odpovídat na Instagramu. Rozhodně se jedná o krok správným směrem, jelikož nebude potřeba několika aplikací. Díky tomu se ušetří mnoho času.

Tato novinka se zatím týká jen komentářů. Pro posílání nových příspěvků a fotografií je nutné použít přímo aplikace k tomu určené. Možná se ale nakonec dočkáme jedné aplikace, která bude sloužit pro všechny sítě.

Zdroje: facebook.com, techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zuzana Dvorska

16. 11. 2016, 14:12

NJ

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim