reklama

Apple připravuje zbrusu novou aplikaci pod názvem Support

Apple připravuje zbrusu novou aplikaci pod názvem Support
2016-11-18T07:45:18+01:00
• 18. 11. 2016

foto: Apple

Cupertinská společnost si pro své zákazníky připravila zbrusu novou aplikaci, která je pochopitelně dostupná jen pro iOS zařízení. Jedná se o tzv. Apple Support a měl by být již brzy k dispozici ve všech zemích prostřednictvím App Storu. Pro tuto chvíli je dostupná jen v Nizozemsku, ale jde pouze o dočasnou záležitost. Expanze do několika dalších zemí začne během několika dnů.

Jak již z názvu napovídá, bude se jednat o aplikaci s podporou, kde uživatelé najdou veškeré kategorie, které se nachází na webovém rozhraní. Jako domovskou stránku Apple určil výpis zařízení, které zrovna vlastníte (Your Products). Samozřejmě zde najdete podrobné informace o vašem modelu. Skvělé je, že „appka“ nabízí speciální kategorie „Jak na to“, kde najdete veškeré články s tipy pro své zařízení.

Apple Support

Aplikace mimo jiné umožňuje komunikaci se zákaznickou podporou či plánování schůzky v kamenných obchodem od Applu (v našem případě u registrovaných prodejců – iStyle, iWant). Dále zde najdete sekci Historie, kde jsou uvedeny veškeré vaše dotazy, které jste kdy napsali. Jestliže se zrovna budete nacházet v USA, můžete si prostřednictvím aplikace sjednat schůzku v „Genius Baru“.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim