reklama

Allo 3.0 aneb nová verze s podporou motivů

Allo 3.0 aneb nová verze s podporou motivů
2016-11-17T07:50:11+01:00
• 17. 11. 2016
4

Před pár týdny jsme vás informovali o chystaných změnách v chatovací aplikaci Allo, které byly zjištěny z rozborky kódu verze 2.0. Google nyní začal postupně vypouštět aktualizaci obsahující slibované motivy a další drobná vylepšení pro zpříjemnění uživatelského zážitku.

Ačkoliv se původně hovořilo o devíti až deseti motivech, nová verze aplikace jich přinesla rovnou dvanáct. Design témat je velice různorodý – od minimalistického tmavého vzhledu až po motiv s texturou melounu, vybere si tedy snad opravdu každý. Motiv se vybírá intuitivním posuvníkem v nastavení každého chatu.

allo_themes

Google na svém oficiálním blogu uvádí, že jsou aktuálně využívána pouhá tři procenta všech dostupných emoji. Proto Allo nově obsahuje tlačítko s názvem Smart Smiley, jež po kliknutí nabídne vhodné smajlíky a nálepky na základě vaší konverzace. Zdá se, že Google to s personalizací obsahu myslí opravdu vážně a postupně jej integruje do většiny svých služeb.

Méně významnou změnou je přítomnost nálepek z filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Všechna zmiňovaná vylepšení jsou momentálně vypouštěna ve vlnách, pro všechny budou dostupná během několika dní.

logo-app Google Allo Google LLC Zdarma ANDROID

Aktualizováno:

Verze 3.0 je již dostupná jako instalační APK soubor na webu APKMirror, stahujete na vlastní nebezpečí.

Zdroj: blog.google

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Jaroslav Sedlář

17. 11. 2016, 13:34

Tak já jsem si stáhnul Allo 3 z apkmirroru a žádné motivy se nekonají, nejdou zvolit ani při založení nové konverzace a ni měnit u již založené a taktéž Smart Smiley nikde, jediné co se objevilo jsou stickery Fantasická zvířata.

René Fírek

17. 11. 2016, 8:06
Android aplikace

Bravo.

Ján Valkovič

VIP 17. 11. 2016, 8:02
Android aplikace

Nová verzia Allo je 3.0 (už je dostupná aj na APKMirror)

Marek Pospíšil

17. 11. 2016, 9:01

Díky za doplnění.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim