reklama

Geekbench 4 – nová aktualizace přináší velké změny

Geekbench 4 – nová aktualizace přináší velké změny
2016-09-08T07:30:29+01:00
• 8. 9. 2016

K mobilním telefonům s moderními operačními systémy v dnešní době již platí to, že se výrobci předhánějí ve výkonu. K měření výkonu uživatelé využívají především volně dostupné benchmarky, kterých jsou v obchodech s aplikacemi desítky, pokud hovoříme o nejpopulárnějších.

geekbenchpic

Jednou z aplikací, se kterou testujete výkon svého telefonu, je i Geekbench. Tato aplikace prošla v posledních dnech razantní aktualizací. Změny, které poznají hlavně uživatelé, se týkají vzhledu. Uživatelské rozhraní prošlo kompletním redesignem a nyní je vše kompletně v Material designu.

5ErGRNWz6-3eeoaHuD_WGyo3IbpdShhT 9b052DKQkRJO0CbgdpsajMzS0E_0_1l

Změn se dočkal také kód, došlo k úpravám testování CPU a GPU, což značí procesor a grafický čip. Testování nyní probíhá na všech jádrech najednou, získáte tak přesnější výsledky.

avFaW-KynSoPYxMhbG8tvKckbxGoEDMi KJKvqQCqZBzqDSKOB0n0V2Tj-C0tT27z

Předchozí verze byla označená, jako Geekbench 3. Číslovka 4 tedy vystihuje velký krok kupředu, který vývojáři udělali.

screenshot (1) screenshot

Za řeč rozhodně stojí i to, že za aplikací stojí velká uživatelská základna. Výsledky svého zařízení můžete porovnat v online tabulce po provedení testů.

Vg0jDtkK5Qidh5-Pk5ns331Ok3_Rjzbg

Musím upozornit, že aplikace je kompatibilní pouze, pokud máte minimálně Android 5 Lollipop. Geekbench 4 dostanete pomocí aktualizace, jestliže máte nainstalovanou předchozí verzi 3. Aktuálně je vše zdarma.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim