reklama

DVTV aplikace konečně pro Android a iOS

DVTV aplikace konečně pro Android a iOS
2016-08-12T07:35:31+01:00
• 12. 8. 2016

Známá internetová televize DVTV spustila aplikaci se stejným názvem pro operační systém Android. Nic převratného však od ní nečekejte.

PROMO-DVTV

Od konce července je na Google Play ke stažení aplikace DVTV – Drtinová Veselovský TV. Od svého nástupu zaznamenala prozatím necelých deset tisíc stažení a je dostupná pro verze Androidu 4.1 a vyšší. Taktéž je dostupná pro majitele zařízení Apple.

V samotné aplikaci naleznete videa seřazená chronologicky. Po rozkliknutí uvidíte krátký popisek pořadu. Před a během videa jsou bohužel reklamy, které nelze nikterak odstranit. Co se možností nastavení týče, je zde poměrně omezený výběr. Můžete vybrat preferovanou kvalitu videa, když koukáte přes wifi, nebo přes mobilní data. Taktéž můžete mít zapnuté nepřetržité přehrávání, jak jsme zvyklí na Youtube, nebo mít povolené notifikace, upozorňující na nově přidané pořady.

Screenshot_20160811-111028-1080x1920xScreenshot_20160811-111033

logo-app DVTV - Drtinová Veselovský TV Economia a.s. Zdarma ANDROID logo-app DVTV - Drtinová Veselovský TV Developer Zdarma iOS

Co je DVTV?

DVTV je internetová televize zaměřující se na rozhovory s osobami, které jsou zahrnuty do aktuálního společenského dění. DVTV vznikla v roce 2014 a spadá pod vydavatelství Economia a.s. O tvorbu přibližně dvacetiminutových pořadů se starají tři moderátoři: Martin Veselovský, Daniela Drtinová a Filip Horký.

Zdroje: mam.ihned.cz, cs.wikipedia.org

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim