reklama

Moto Z Play bude mít konektor na sluchátka aktualizováno

Moto Z Play bude mít konektor na sluchátka [aktualizováno]
2016-07-19T08:55:14+01:00
• 19. 7. 2016

Aktualizováno 19. 7.

V rámci řady Moto Z jsou již dva smartphony a na třetí se teprve čeká. Konkrétně Moto Z Play by mělo lákat na nižší cenu, ale přitom nabídne také přídavné moduly. Nyní se ukazuje, že bude v jedné specifikaci lišit výrazně. Mělo by se jednat o jediný model Moto Z s konektorem na sluchátka. Na obrázku níže můžete vidět porovnání základních rámů modelů Moto Z, Moto Z Play a Moto Z Force.

17 - 1

Původní článek 11. 6.

Hlavními novinkami tohoto měsíci se pro tuto chvíli stávají modely Moto Z a Moto Z Force. Původně se předpokládalo, že v rámci nové řady Moto budou tři smartphony, ale nestalo se tak. Nyní se objevují náznaky, že třetí model teprve čeká na uvedení. Mělo by se jednat o Moto Z Play.

Z uniklĂ˝ch informacĂ­ by se dalo odhadovat, Ĺľe se má jednat o nejlevnÄ›jší model, kterĂ˝ taktĂ©Ĺľ nabĂ­dne přídavnĂ© moduly. Aby byla zachována kompatibilita, budou základnĂ­ rozmÄ›ry stejné jako u pĹ™edstavenĂ˝ch novinek. Tomu odpovĂ­dá i velikost displeje, tedy 5,5 palcĹŻ. Avšak rozlišenĂ­ bude nižší – Full HD. Aby se jednalo o levnÄ›jší zařízenĂ­, dojde na snĂ­ĹľenĂ­ nÄ›kterĂ˝ch specifikacĂ­.

Moto Z Play

Vertex má být kódové označení pro Moto Z Play

Moto Z Play má disponovat procesorem Snapdragon 625, který bude doplněn o 2 GB RAM. Interní úložiště poskytne 16 GB. Na zadní straně má být 16MPx foťák a pro selfie poslouží 5MPx senzor. V jednom parametru má být Moto Z Play lepší než hlavní novinky. Kapacita baterie má být 3600 mAh, přičemž tloušťka Moto Z Play má být 5,9 mm.

Více informací není k dispozici. Můžeme jen odhadovat, kdy dojde na představení, tedy jestli vůbec. Rozhodně by se jednalo o zajímavé doplnění nové řady.

Zdroje: gsmarena.com, androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim