reklama

Life calculator – zajímavé informace o vašem životě

Life calculator – zajímavé informace o vašem životě
2016-07-15T07:30:29+01:00
• 15. 7. 2016

Mobilní aplikace se zajímavostmi nemusí být pouze o informacích ze světa. Existuje totiž i tzv. Life calculator, který vám řekne různá čísla z vašeho života.

QAuXClIkrsJaPddq5mZIMxmpoOzMqv9M

Jedná se v podstatě pouze o aplikaci, která vám do telefonu nepřidá žádnou funkčnost navíc. Můžete s ní však zaujmout své okolí, kterému prozradíte různá čísla z jejich života.

mDpFcHSnJxPExPnIbZCMG6SsEI3egVCD YFR0XYD90i0R75RrXTpEgKotLwrXLUVz

Po otevření aplikace Life calculator uvidíte políčka, kam musíte zadat vaše datum narození. Po potvrzení se otevře okno s informacemi. Na obrazovce uvidíte například den v týdnu, kdy jste se narodili, kolik let, měsíců a dnů jste celkem naživu apod.

QCv2g0yg5eTnwVNdklpyLpNc9OfSW9qx c3JHt7kv1GMvKTPtO9M9VoSXl8_GJrp9

Jako zajímavost mi přišla informace, kde vidíte vypočítané číslo se sekundami. Je to celkový počet sekund, který již uběhl od vašeho narození. Zobrazovat můžete nejen celkové výsledky, ale i roční a denní. U každého zadání data narození se vám ukáže, zdali se v den narodila nějaká slavná osobnost.

97PdPYB4sYWVWNdtZ_JDrMscEoBYHj0E

Také se zobrazují informace, kolikrát jste se v průběhu života pravděpodobně nadechli. Dané číslo bych však nepovažoval za příliš přesné, protože vše závisí na vašem životním stylu. Life calculator si můžete stáhnout do svého zařízení zdarma.

logo-app Life Calculator Sergei Ozerov Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim