reklama

Ulefone Vienna získává aktualizaci aneb i čínský výrobce umí nabídnout to, co velké firmy

Ulefone Vienna získává aktualizaci aneb i čínský výrobce umí nabídnout to, co velké firmy
2016-06-02T08:30:47+02:00
• 2. 6. 2016

Model Vienna od čínského výrobce Ulefone začíná dostávat novou a v pořadí již druhou aktualizaci, která přináší několik nových funkcí. Firmware ve verzi 2016052 přidává mimo jiné nové funkce při používání flipovacího pouzdra, v multitaskingu přibylo tlačítko pro ukončení všech aplikací a bylo vylepšeno grafické prostředí nastavení, které je nyní přehlednější.

Pro zjednodušení ovládání jednou rukou přibyla funkce, která na okraj displeje přidá šedé kolečko, po jehož stisknutí se otevře kruhová nabídka, v níž lze jednoduše přejít do hudebního přehrávače, kalkulačky, nastavení a lze také pořídit screenshot. Nově je možné upravit si plochu displeje, která bude vyfocena. Jednoduše orámujete část, kterou chcete vyfotit, přičemž telefon vám prozradí přímo při vytváření výsledné rozlišení snímku.

Ulefone Vienna Update

Nové je i prostředí fotoaparátu, kde se nově nachází například profesionální režim s možností pokročilých úprav, včetně manuálního ostření či hodnoty expozice a vyvážení bílé. Nechybí ani sada několika filtrů, kterými lze snímky ozvláštnit. Pro demonstraci všech nových funkcí je na YouTube výrobce připravené i video, které je rovněž přiloženo níže. Detailnější popis novinek nabízí výrobce rovněž na svém webu.

Zdroj: tisková zpráva

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim