reklama

Pořizujte s UMi Super lepší fotografie + soutěž sponzorovaný článek

Pořizujte s UMi Super lepší fotografie + soutěž [sponzorovaný článek]
2016-11-24T23:30:53+02:00
• 20. 6. 2016

O smartphonu UMi Super jsme vás již několikrát informovali. Nedávno jsme psali o jeho ultrarychlé čtečce otisků prstu, dnes se zase podíváme na fotoaparát a jeho možnost. Zadní snímač tohoto zařízení pochází od společnosti Panasonic a disponuje rozlišením 13 MPx. UMI Super také nabízí velmi rychlé ostření, a to dokonce do 0,3 sekundy.

Samotný fotoaparát pak nabízí spoustu možností, o kterých se třeba ani moc neví. Na videu výše můžete vidět několik tipů, jak nastavit fotoaparát. Například tažením odspoda se vám zobrazí dostupné filtry v reálném čase. Fotoaparát také umožňuje zamknout ostření na konkrétní objekt. Samozřejmostí jsou pak možnosti nastavení vyvážení bílé, spoustu scénických režimů nebo nastavení jasu.

Snímači také sekunduje dvoubarevný LED blesk. Přední kamerka má pak rozlišení 5 MPx a také je zde k dispozici řada barevných filtrů.

Vyhrajte UMi Super nebo VR box:

Momentálně máte pak možnost vyhrát telefon UMi Super nebo VR brýle. Ve hře je celkem pět telefonů a patnáct VR sad. Pro zaregistrování do soutěže stačí vyplnit email na těchto stránkách a již jen čekat, zda budete vylosováni. Vyplněním emailu se také přihlásíte k odběru novinek o tomto výborném telefonu.

u

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim