reklama

Funker ze Španělska přináší nový model W6.0 Pro 2

Funker ze Španělska přináší nový model W6.0 Pro 2
2016-06-04T07:00:47+02:00
• 4. 6. 2016

Modelová řada telefonů u společnosti Funker se dočkala menšího oživení o jeden žhavý přírůstek. Poslední zástupce s označením W5.5 Pro, který nám byl představený v únoru tohoto roku, nově rozšíří mobilní novinka nesoucí název W6.0 Pro 2. Španělský výrobce ani protentokrát nezvolil v části softwaru nejrozšířenější platformu Android, ale jeho volba zase padla na systém Windows od konkurenčního Microsoftu.

W6.0 Pro 2

Přední panel zabírá 6palcový displej s Full HD rozlišením a ten je navíc chráněn odolným sklem Gorilla Glass 3. Hardwarovou stránku zastupuje osmijádrový procesor Snapdragon 617 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,7 GHz, k němuž se dále například váže grafický čip Adreno 405. Základní výbava pokračuje 3GB operační pamětí RAM a 32GB úložištěm. Z dostupných rozměrů se může hodit tloušťka 7,9 mm nebo udaná hmotnost 176 gramů.

Záda jsou vybavena 13megapixelovým fotoaparátem nebo 3 900mAh baterií. Uživatelským prostředím bude doprovázet zmíněný systém Windows v nejnovější verzi s číslem 10. Mezi ostatní specifikace lze zařadit přední 5megapixelová kamerka, podpora sítí 4. generace a funkce Continuum. V současné době nejsou ještě dostupné informace ohledně prodejní ceny či oficiální dostupnosti.

Zdroj: microsoftinsider.es

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim