reklama

Firma Xiaomi uvolnila veřejnou beta verzi MIUI 8

Firma Xiaomi uvolnila veřejnou beta verzi MIUI 8
2016-06-05T08:00:43+02:00
• 5. 6. 2016
3

Společnost Xiaomi uvolnila poslední grafickou nadstavbu MIUI 8 pro veřejné beta testování. Pokud vlastníte smartphone od firmy Xiaomi, máte možnost se zapojit do beta testování nejnovější grafické nadstavby Androidu 6.0 Marshmallow od již zmiňované čínské společnosti.

Grafická nadstavba byla interně testována po dobu několika týdnů, ale pořád je tu šance, najít nějaký nepěkný bug, který by mohl ovlivňovat uživatele v používání této upravené verze Androidu 6.0 Marshmallow.

Systém byl uvolněn pro většinu zařízení od této společnosti: Mi 2, Mi2S, Mi 3, Mi 4, Mi5, Mi Note a Mi Max. Xiaomi se snaží, aby byla vydána vývojářská verze ROM již 17. června. Společně s vydáním by se měl systém rozšířit napříč všemi zařízeními ze sérií Redmi a Mi.

Podle oficiálních stránek MIUI nová grafická nadstavba přijde s novými animacemi, písmem a s paletou nových barev. Systém také přichází s vestavěnou skenovací možností, která dokáže přečíst QR kódy a vizitky. V systému nově přibude úsporný režim, který bude pozastavovat aplikace, jež běží na pozadí, aby se prodloužila výdrž baterie na jedno nabití.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Olžbut

Studuje střední průmyslovou školu v oboru IT. Veliký nadšenec motorsportu. Fanoušek společnosti Sony, od které vlastní smartphone Sony Xperia Z2 a hodinky Sony Smartwatch 2.

Komentáře

Petr Hošek

5. 6. 2016, 11:09

Nainstalováno a vypadá dost dobře Mi4.

Martin Soukup

5. 6. 2016, 10:51

Bude ale až 17.

Dominik Pavelka

5. 6. 2016, 10:24

a redmi 3 nebude?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat