reklama

Bluboo v akci za vynikající ceny sponzorovaný článek

Bluboo v akci za vynikající ceny [sponzorovaný článek]
2016-06-21T12:03:54+02:00
• 21. 6. 2016

Bluboo není neznámou značkou telefonů. Prodává se totiž už i v České republice a získává si čím dál více fanoušků. Tyto telefony patří do střední, ale i nejvyšší třídy a uspokojí tak široké množství zákazníků. Everbuying.net pro tento týden zlevňuje celé portfolio tohoto výrobce a vy se můžete těšit z přívětivých cen.

Výstřižek

Za velmi výhodnou cenu se dá pořídit Bluboo Xtouch, který jsme pro vás recenzovali v tomto článku. Xtouch si v recenzi vedl dost dobře, o čemž se přesvědčíte přečtením recenze. Telefon má 5palcový displej s fullHD displejem. Ten využívá IPS technologii k nejlepšímu zobrazení barev. Zaručenou ochranou je tvrzené sklo Gorilla Glass 3. Špatně na tom rozhodně není ani paměť RAM s 3 GB. Kapacita úložiště dosáhla na 32 GB. Dostatek výkonu zajistí osmijádrový procesor. Podporována jsou české LTE pásma. Xtouch v akci vyjde na 124 $.

Výstřižek

Další horkou novinkou je Bluboo X9. Ten je o trochu levnější, ale i přesto nabízí vysoký výkon. Displej je zde znovu 5palcový s fullHD rozlišením. Osm jader a procesor značky MediaTek poslouží při používání náročných aplikací a hraní her. 3GB paměť RAM a podpora LTE s dual SIM potěší nejednoho náročného uživatele. Tento telefon je k mání za 115 $.

Výstřižek2

Výstřižek

Ve slevě nejsou pouze telefony, najdete tam i chytré hodinky, díky kterým získáte výhody přímo na svém zápěstí. Takové Bluboo Uwatch prošpikované funkcemi vyjdou na pouhých 23 $.  Celou slevovou akci naleznete zde.

everbuying

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim