reklama

Samsung Galaxy Note 6 Lite zřejmě nabídne nižší specifikace

Samsung Galaxy Note 6 Lite zřejmě nabídne nižší specifikace
2016-05-08T08:46:33+01:00
• 8. 5. 2016

Během několika měsíců dojde k uvedení nového modelu v rámci série Note. Již jsme zachytili nějaké informace o Samsungu Galaxy Note 6, přičemž se spekuluje o dvou verzích. Mysleli jsme si, že se budou lišit jen v rámci použitých procesorů, ale další náznaky poukazují na možnost existence odlehčené verze. Novinka by měla nést označení Samsung Galaxy Note 6 Lite.

Samsung Galaxy Note 6 Lite

Oproti hlavnímu top modelu budou některé specifikace výrazně sníženy. Úhlopříčka by měla být stejná (5,8 palců), ale rozlišení bude „jen“ Full HD. Paměť RAM poskytne o 2 GB méně než hlavní top model, tedy 4 GB. Co se týče procesoru, tak by nemělo dojít ke změně a Galaxy Note 6 Lite bude nabízet výkon Snapdragonu 820.

Ačkoliv Lite verze by měla nižší specifikace, mělo by se jednat o slušně vybavený smartphone. Samozřejmě se dá odhadovat, že cena bude výrazně nižší, ale otázkou je, kolik bude stát plnohodnotný phablet Samsung Galaxy Note 6.

Současný model není oficiálně na našem trhu a bohužel jej nenabízí ani jeden obchod. Zatím nemáme jakékoliv náznaky, jestli Samsung změní své plány pro tento rok a nabídne nový Note na více trzích. Možná se k nám dostane jen verze Samsung Galaxy Note 6 Lite.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim