reklama

LG K530 a K535 – odhalují se novinky do série K

LG K530 a K535 – odhalují se novinky do série K
2016-05-08T17:30:57+01:00
• 8. 5. 2016

Benchmark Geekbench nám přináší první informace ohledně dalších přírůstků do stále poměrně nové řady K. Společnost LG ji asi rozšíří v nejbližších měsících, a to rovnou o dvě mobilní novinky. Ty se zatím skrývají jen pod kódovým označením K530 a K535. Oba modely si zajistí místo ve střední třídě, kam je všemi výrobci soustředěno nejvíce zařízení. Jihokorejský producent bude chtít držet krok s největším rivalem, takže neustále rozšiřování není od věci.

LG-logo

První model K530 by měl nabídnout osmijádrový procesor Snapdragon 430 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, k němuž bude připojen grafický čip Adreno 505 a také ještě 2GB operační paměť RAM. Dále testovaný prototyp běžel pod systémem Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Druhý zástupce dostane takřka stejné specifikace u hardwarové stránky, tedy kromě jedné výjimky.

Tou je operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Z toho vychází hned několik možných scénářů. Buď rovnou úmyslně testují dvě varianty a v konečném výsledku volba padne na jednu, rozdíl mezi nimi bude například v úhlopříčkách displeje, nebo půjde jen o další podobné telefony do počtu. Ať už výsledek dopadne jakkoliv, tak následující dny či týdny mohou napovědět více díky novým únikům.

K530 K535

Zdroj: mylgphones.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim