reklama

LG K530 a K535 – odhalují se novinky do série K

LG K530 a K535 – odhalují se novinky do série K
2016-05-08T17:30:57+01:00
• 8. 5. 2016

Benchmark Geekbench nám přináší první informace ohledně dalších přírůstků do stále poměrně nové řady K. Společnost LG ji asi rozšíří v nejbližších měsících, a to rovnou o dvě mobilní novinky. Ty se zatím skrývají jen pod kódovým označením K530 a K535. Oba modely si zajistí místo ve střední třídě, kam je všemi výrobci soustředěno nejvíce zařízení. Jihokorejský producent bude chtít držet krok s největším rivalem, takže neustále rozšiřování není od věci.

LG-logo

První model K530 by měl nabídnout osmijádrový procesor Snapdragon 430 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, k němuž bude připojen grafický čip Adreno 505 a také ještě 2GB operační paměť RAM. Dále testovaný prototyp běžel pod systémem Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Druhý zástupce dostane takřka stejné specifikace u hardwarové stránky, tedy kromě jedné výjimky.

Tou je operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Z toho vychází hned několik možných scénářů. Buď rovnou úmyslně testují dvě varianty a v konečném výsledku volba padne na jednu, rozdíl mezi nimi bude například v úhlopříčkách displeje, nebo půjde jen o další podobné telefony do počtu. Ať už výsledek dopadne jakkoliv, tak následující dny či týdny mohou napovědět více díky novým únikům.

K530 K535

Zdroj: mylgphones.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim