reklama

ZUK Z2 Pro přijde už koncem dubna

ZUK Z2 Pro přijde už koncem dubna
2016-04-18T07:35:44+02:00
• 18. 4. 2016

Zatímco spekulace ze začátku března týkající se zmenšeného modelu ZUK utichly, tak do popředí se teď dostávají informace ohledně dalšího modelu ze stáje čínského výrobce. Generální ředitel ZUK Mobile, Chang Cheng vypustil přes čínskou sociální síť Sina Weibo první snímek mobilu ZUK Z2 Pro pro marketingové účely. Společnost si nebere servítky s konkurencí a obrázek doprovází text ‚‚Třeste se xx5, x9, xxx6‘‘, čímž naráží na Xiaomi Mi 5, Huawei P9 a Meizu Pro 6.

ZUK Z2 Pro

Podle jeho slov se bude jednat o lepší alternativu k výše uvedeným telefonům. Elegantně vypadající zařízení by mělo získat Full HD displej s 2.5D zakřivením a o neupřesněné úhlopříčce. Ten požene čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 od Qualcommu a 3GB nebo 4GB operační paměť RAM. Uživatelská data zamíří na 32GB interní úložiště. Zezadu přijde vhod 13megapixelový fotoaparát s duální přisvětlovací LED diodou a laserový modul pro lepší ostření snímků.

Seznam specifikací dále zahrnuje přední 5megapixelovou kamerku, systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow nebo snímač otisků prstů, který bude asi obsažen v domovském tlačítku. ZUK jakožto dceřiná společnost Lenova má naplánovanou tiskovou konferenci na 21. dubna, kdy zjistíme všechny důležité informace. Ostatně zavedení výrobci z Číny to nemají jednoduché s rapidně rostoucí konkurencí. Vždyť trh očekává ještě příchod Nubie Z11 či LeEco Le 2.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim